Aktuálne akcie

Výživné hrejivé ošetrenie

Výživné hrejivé ošetrenie

Doprajte si VÝŽIVNÉ OŠETRENIE. Hodinové masážne ošetrenie, s peelingom,maskou a zábalom rúk teraz za špeciálnu ,,jesennú" cenu 25 €
Ošetrenie ​​je obzvlášť vhodné pre suchú pleť,na doplnenie výživy. Produkty obsahujú olej z hroznových jadier s veľmi vysokým podielom nenasýtených mastných kyselín a antioxidantov ako sú vitamín E a polyfenoly. Účinné látky sa okamžite vstrebú do pokožky, ktorú zanechávajú jemnú a hebkú. Naviac chráni bunky pleti pred poškodením.

Pár drobných pre krásu

Pár drobných pre krásu

Onedlho tu máme Vianoce. Sviatky pokoja a lásky Ale v tomto období sa snažíme pomáhať najmä tým, ktorý nemajú jednoduchý život. Pretože v tom je čaro Vianoc. A keďže poznáme jedno dievča, ktoré by si pomoc zaslúžilo, rozhodli sme sa, že jej prostredníctvom nášho salónu pomôžeme vyzbierať peniaze na plastickú operáciu oka. Z každého Vášho nákupu produktov či služieb prispejeme 0,10€ na jej operáciu. Pokiaľ by ste mali záujem podporiť aj Vy túto zbierku, môžete tak urobiť v našom salóne do 20.12.2019, alebo priamo na jej účet. Sumu, ktorú vyzbierame v našom salóne osobne odovzdáme Ingridke práve v období Vianoc.
Prečítajte si príbeh Ingridky......

<123...15>