LAMINÁCIA OBOČIA


Čo je Laminácia obočia? Laminácia obočia je veľmi populárna metóda pre klientky, ktoré túžia mať dokonalé vytvarované obočie, ktoré zvýrazni jeho prirodzený tvar a farbu. Je vhodná pre zákazníčky s hustým obočím, asymetrickým alebo príliš tenkým obočím. Laminácia podporuje aj kvalitu a rast obočia. Dlhodobo upravené obočie bezbolestná metóda posilnenie a rast chĺpkov intenzívna regenerácia obočia ... A mnoho ďalších užitočných informácii, ktoré získate iba u nás.

Čo je potrebné doniesť so sebou?

• Pohodlné biele oblečenie na prezlečenie a prax
 Modelku na ktorej budete vykonávať praktický nácvik, alebo vám ju zabezpečíme my je potrebné nás upozorniť vopred
 Prezuvky, písacie potreby 


O všetko pre Vašu spokojnosť a čo najlepší dojem z kurzu sa radi postaráme my. V rámci kurzovného je k dispozícii materiál s ktorým na kurze pracujete, profesionálny a individuálny prístup lektorky ku každému poslucháčovi kurzu zvlášť. Pribaľte so sebou dobrú náladu a o všetko ostatné sa radi postaráme my, zabezpečíme vám študijný materiál (skriptá), pracovné pomôcky a kompletný materiál s ktorým budete pracovať počas praxe.


Kto sú naši lektori?

Náš lektorský tím tvoria odborníci v oblasti kozmetiky, lektorskou a odbornou praxou, s individuálnym prístupom ku každému účastníkovi a ochotou pomôcť, poradiť a naučiť. 


Ako prebieha kurz u nás?

Podľa dohody v skupine
Teoretická časť: prebieha formou prednášok a konzultácii  
Praktická časť: účastníci kurzu nadobúdajú zručnosti v jednotlivých úkonoch a následne si praktickým nácvikom na figurantoch tieto zručnosti zdokonaľujú.


Ste úplný začiatočník bez podnikateľských i odborných skúseností? Príďte k nám a my Vám radi pomôžeme! Ponúkame Vám kompletnú starostlivosť a bezplatné bonusy, ktoré získate iba u nás:

 bezplatné poradenstvo v oblasti začatia podnikania (ako získať dotáciu, ako napísať podnikateľský zámer, čo všetko je potrebné na zriadenie živnosti); 
 bezplatný motivačný komunikačný tréning "Ako si získať a udržať klienta";  
 bezplatné marketingové poradenstvo
• zľavy pre našich absolventov na absolvovanie ďalších kurzov alebo školení; 
 ďalšie odborné školenia na najvyššej úrovni Aj po ukončení kurzu Vám naďalej poskytujeme starostlivosť, poradenstvo a snahu pomôcť nájsť svoju cestu v živote v podobe školení, workshopov mnoho ďalších užitočných informáciach, ktoré budete vedieť využiť vo svojej praxi. Rozhodnite sa pre kurz u nás a my Vám zabezpečíme nielen priebeh vášho vzdelávania, ktoré sa stane príjemným zážitkom, ale omnoho viac – dobré priateľstvá, skúsenosti z praxe, poradenstvo, dobrú náladu, ľudský prístup... Príďte k nám a nikdy neoľutujete!!!

Dôležité upozornenie! Samotný kurz ,,Laminácia obočia,, bez predchádzajúcej odbornej kvalifikácie Kozmetik / Kozmetička Vás neoprávňuje pracovať ako Kozmetik / Kozmetička, ani ponúkať službu Laminácia obočia. Neoprávňuje Vás ani k založeniu živnostenského oprávnenia, nakoľko je podľa živnostenského zákona SR potrebná úplná odborná spôsobilosť v odbore ( SŠ), alebo absolvovaním akreditovaného vzdelávacieho kurzu MŠ VVaŠ SR Kozmetik / Kozmetička, ako aj vykonaním skúšky na overenie úplnej odbornej spôsobilosti - tzv. živnostenská skúška. To všetko je možné absolvovať mojej Royal Beauty School by Zuzana Medeková

CENA KURZU: 120€

Cena školenia je za skupinový kurz !!! Individuálny kurz je možné absolvovať za dohodnutých podmienok !!!Pre individuálnu skupinu výrazná zľava podľa vopred stanovených podmienok!!! pracovný materiál v cene kurzu práca s profesionálnou dekoratívnou kozmetikou skúsené lektorky z praxe s ľudských prístupom moderné priestory a profesionálny prístup 

ROZSAH KURZU: 1 deň