O MNE

Mojim snom od malého dievčatka bolo ľudom pomáhať a snívala som o práci zdravotnej sestričky. Moje životné cesty ma však priviedli na dráhu kozmetičky. Veľa som o tejto profesii ako "puberťáčka " v tej dobe nevedela, ale už vtedy bolo mojim cieľom ľuďom pomáhať, a v práci kozmetičky som sa našla.

Po skončení strednej školy v r.1998 som mala veľký sen, byť dobrou, šikovnou a úspešnou kozmetičkou, ktorú budú ľudia mať radi, budú ju vyhľadávať pre svoj profesionálny a ľudský prístup a mať svoj vlastný salónik.

A podarilo sa v r. 2000 som založila Kozmetický salón Zuzka, ktorý si získal srdcia mojich dodnes verných zákazničiek.

Ako roky plynuli, snažila som sa získavať nové vedomosti a to nie len na Slovensku ale aj v zahraničí (Taliansko, Nemecko, Španielsko). Mojou snahou bolo vyriešiť mojim klientkám čo najširšie spektrum problémov, ktoré ich trápili.

V salóne pribúdali v ponuke nové ošetrenia a najmodernejšie špičkové prístroje.

A tu sa zrodil v mojej hlave nápad vybudovať špičkový salón , kde sa budem venovať svojim klientkám individuálne a komplexne , proste priestor kde sa budú mať možnosť cítiť ako kráľovné a tak v r.2010 vznikol ROYAL BEAUTY wellness & beauty salón by Zuzana Medeková o rozlohe cca 150 m2 , ktorý pátri ako jeden z mála v širokom okolí medzi najmodernejšie vybavený kozmetický salón so širokou ponukou služieb na profesionálnej úrovni.

O absolvovanie praxe u mňa bol veľký záujem a rukami mi prešlo viacero študentiek v mojom salóne. Počas 26 rokov mojej praxe som pomohla viacerým kozmetičkám, ktoré prešli mojimi rukami a mali možnosť čerpať z mojich vedomostí a vďaka tomu nabrali odhodlanie otvorili si vlastný salón .

A to ma viedlo v r.2021 k rozhodnutiu, že rokmi nazbierané skúsenosti z rôznych školení no najmä z praxe by som rada odovzdávala ďalej viacerým začínajúcim kozmetičkám. Taktiež kozmetičkám , ktoré sa chcú posúvať neustále vpred.

Oficiálne som sa stala Akreditovanou lektorkou Ministerstva školstva , čo potvrdzuje aj moje č. akreditácie: 3739/2021/106/1

A veľmi sa teším , že v r. 2022 uzrela svetlo sveta aj moja Royal Beauty School by Zuzana Medeková a úspešne som odštartovala moje prvé kurzy, školenia a mentoring pre kozmetičky.

Zuzana Medeková Zuzana Medeková

Čomu sa venujem

  • PRÁCI KOZMETIČKY, KTORÚ MILUJEM
  • POMÁHAM HÁDAŤ PREPOJENÉ RIEŠENIA V OBLASTI VONKAJŠEJ KRÁSY A VNÚTORNEJ VÝŽIVY
  • PORADENSTVO PRE KLIENTKY A KLIENTOV
  • ONLINE KURZ PRE SEBAVEDOMÚ ŽENU 
  • KURZY A ŠKOLENIA PRE ZAČÍNAJÚCE KOZMETIČKY
  • KOUČING A MENTORING PRE KOZMETIČKY