BIOREPEEL FACE

BIOREVITALIZÁCIA, RELAXÁCIA, HYDRATÁCIA A PEELING TCA 35 % V 1 OŠETRENÍ NARAZ

OMLADENIE BEZ INJEKCII

 • Zloženie BioRePeelCl3 je unikátne a jedinečné. Také multifunkčné a originálne zloženie nemá nijaký iný peeling. Dvojfázový gél s lipolitickou a hydrofylnou zložkou robí BioRepeelCl3 jedinečným a unikátnym na svete. Aj napriek vysokej koncentrácii kyselinových zložiek ( pri tvári až TCA 35% a tele TCA 50%) nedochádza takmer k žiadnemu drastickému olupovaniu a páleniu. Pacient nepociťuje žiadny dizkomfort.
 • Kombinácia aktívnych zložiek BioRePeelCl3 bez peroxidu a bez amoniaku a bez oxidácii účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, proti vráskam, pigmentácii a prejavom akné. Špecifický kolagénový booster, antioxidanty a liftingové aktívne zložky účinne bojujú proti starnutiu. Hydrofylná fáza obsahuje inovatívnu zmes TCA, AHA, BHA, PHA, AMINOKYSELÍN A VITAMÍNOV. Tým zaistuje hlbokú stimuláciu pokožky a revitalizačný účinok a to dodatočne k očakávanému peelingovému efektu. Lypofilná fáza chráni aktívne zložky pred oxidáciou a zároveň podporuje hydratačný účinok produktu BioRePeelCl3 na pleti. Podporuje produkciu rastových faktorov v tkanive, syntézu kolagénu, nervovú relaxáciu a tým účinne pôsobí proti vráskam. Zvyšuje a podporuje syntézu keramidov, aktivuje keranocyty a produkciu kolagénu fibroplastov.
 • Jedinečný BioRepeelCl3 je vhodný aj pre mladú pokožku s akné v v ostrej fáze so zapálenými vyrážkami, čerstvými jazvami a drobnými vráskami. Má bakteriostatické účinky, zmenšuje zvatšené póry a nahromadenie mazu, vytvára nepriaznivé prostredie pre rast baktérii a znižuje možnosť vzniku akné. Dá sa aplikovať aj v lete, nedochádza následne k tvorbe pigmentov.
 • Prípravok BIOREPEEL Cl3 obnovuje a omladzuje pokožku bez injekcií! Je vhodná pre tých,
  kto nemôže alebo nechce podstúpiť injekčnej revitalizáciu.
  Táto bezbolestná procedúra je veľké plus pre ľudí so zníženým prahom bolesti.
  Procedúra je rýchla (15 minút). Procedúra nevyžaduje rehabilitáciu (rekonvalescencii)
  a výborne sa kombinuje s injekčnými a prístrojovými technológiami.
 • Princíp chemickeho peelingu a olupovania je dobre známy: je to technika používaná na zlepšenie
  vzhľadu pokožky na tvári, krku alebo rukách, pričom sa na pokožku aplikuje chemický roztok,
  ktorý spôsobuje jeho odlupovanie..

  Nová, regenerovaná pokožka je hladšia a menej vrásčitá ako stará pokožka.
  Klasické chemické peelingy obsahujú hlavne (zvyšujúce sa) silné koncentrácie kyselín,
  čo z neho robí nebezpečný postup v krajinách s horúcimi letami a UV žiarením.
  Z tohto dôvodu spoločnosť Aesthetic med vyvinula úplne novú generáciu peelingov.
  BioRePeelCl3 je inovatívny dvojfázový produkt s biostimulačným, revitalizačným a peelingovým účinkom, ktorý sa dá aplikovať celý rok.
BioRePeel face BioRePeel face

Výhody ošetrenia

 • peeling, biorevitalizácia, relaxáci a hydratácia v jednom
 • dá sa aplikovať počas celého roku, aj v lete !
 • nenastane hyperpigmentácia
 • vďaka dvojfázovému systému je chránený voči chladu, teplu, oxidácii
 • nenastáva dehydratácia, pretože počas pellingu aj po ňom dochádza k hydratácii pokožky.
 • nenastáva štípanie, dyskonfort pre pacienta, pocit suchej pleti
 • nenastane drastické olupovanie napriek vysokému TCA 35 %
 • po otvorení flakónu sa dá použiť do 40 dní bez akejkoľvek zmeny kvality

BIOREPEELCl3 MÁ DVOJFÁZOVÝ ÚČINOK

LIPOFILNÁ FÁZA

 • Zabraňuje oxidácii kyseliny trichlóroctovej a stabilizuje prípravok. Následne zlepšuje výkon a účinnosť výrobku. Znižuje trans-epidermálne odparovanie vody. Obnovuje a udržuje lipidovú kožnú bariéru. Zvyšuje hydratáciu prostredníctvom priamych a nepriamych mechanizmov.

HYDROFILNÁ FÁZA

 • Stimuluje aktivitu fibroblastov a aktivuje kožné proliferatívne a biosyntetické procesy. Zvyšuje bunkovú zmenu a produkciu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. Odstraňuje vonkajšie bunky stratum corneum, ktoré podporujú prenikanie účinných látok. Redukuje jemné línie neutralizáciou voľných radikálov. Pomáha bojovať s akné, odstraňuje čierne a biele bodky a má sťahujúci (kontrakčný) účinok na zväčšené póry.
 • V porovnaní s tradičnými ošetreniami obsahujúcimi TCA a hydroxykyseliny, BioRePeelCl3 zaručuje okrem klasického nepriameho biostimulačného pôsobenia kyselinového komplexu účinný priamy biostimulačný účinok sprostredkovaný aminokyselinami, vitamínmi a zdvíhacím účinkom GABA.
 • Synergia medzi priamou a nepriamou biostimuláciou vyvoláva povrchové a hlboké tkanivové omladenie, s osvetľujúcim, šupinatým a antioxidačným účinkom a relaxáciou jemných vrások s tvorbou nového kolagénu. Dvojfázová technológia tiež dodáva pleti hladký a zamatový vzhľad od prvej aplikácie bez toho, aby ovplyvnila vašu sociabilitu.
BioRePeel face BioRePeel face

Výsledky ošetrenia

BIOREPEEL FACE BIOREPEEL FACE