Ošetrenia CASMARA

Španielska značka CASMARA je výsledkom 40 ročnej vášne pre krásu a neustálu inováciu v obore profesionálnej kozmetiky. Ponúka efektívne kozmetické ošetrenia s využitím jedinečných, exkluzívnych aktívnych zložiek. Samozrejmosťou je striktné dodržiavanie vysokých štandardov kvality. Vysoká účinnosť a zároveň šetrnosť kozmetických produktov je pre túto značku absolútnou prioritou.

REVOLUČNÉ MASÁŽNE OKULIARE EYE PERFECTION

Pleť okolo očí zvyčajne ako prvá prezradí náš vek. Ovisnutejšie viečka, tmavé kruhy a vačky pod očami, vrásky medzi obočím a kohútie stopy sú hlavnými prejavmi starnutia. CASMARA má riešenie!

Eye Perfection masážne okuliare sú určené na tlakovú očnú masáž, ktorá je ideálna na zahájenie ošetrenia niekoľkými minútami intenzívnej relaxácie, ktorá ponúka príjemný zmyslový zážitok. Zmenšuje stres a navodzuje intenzívny pocit pohody. Spolu s profesionálnym očným ošetrením Eye Perfection sú riešením pre viditeľne mladší pohľad. Eye Perfection obnovuje, spevňuje a vyhladzuje pleť okolo očí. Viditeľne redukuje tmavé škvrny a vačky pod očami.

Zažite nový rozmer pohody a relaxácie!

MASÁŽNE OŠETRENIA A PROFESIONÁLNE PROGRAMY CASMARA

1. NOVINKA! Profesionálny program "EYE PERFECTION"

Globálne omladenie pre očné okolie. Profesionálne ošetrenie na báze rastlinných výťažkov, rastových faktorov a technológie, ktorá vychádza z karboxyterapie. Táto lekárska technika spočíva v zavedení oxidu uhličitého do podkožnej vrstvy, čo zlepšuje okysličenie a cirukláciu krvi v danom mieste, čím dochádza k zosvetleniu tmavých kruhov pod očami. Revolučná kombinácia odstráni a oddiali príznaky starnutia okolo očí a prináša oddýchnutý a viditeľne omladený pohľad už od prvého ošetrenia. Eye Perfection obnovuje, spevňuje a vyhladzuje pleť okolo očí.

2. Profesionálny program "GOJI"

Kozmetika Goji Využíva blahodárne účinky výťažkov z kustovnice čínskej, ktorá obsahuje najviac vitamínu C, a má preukázané účinky proti rakovine. V Tibete je táto plodina považovaná za národný poklad. Ošetrenie Goji dodáva pleti úžasnú vitálnu energiu. Ako silný antioxidant pleť omladzuje, čím redukuje známky starnutia ako sú vrásky a výrazové linky. Je úspešnou prevenciou príznakov proti starnutiu. Vhodné pre ženy aj mužov akéhokoľvek veku. Možnosť aplikácie ošetrenia v ľubovoľnom ročnom období na všetky typy pleti s výnimkou veľmi mastnej pleti.

3. Profesionálny program "AGE DEFENSE"

Exkluzívny profesionálny program na báze avantgardného systému globálneho anti-agingu 360° a technológie pre&probiotik. Vďaka obsahu prebiotík, probiotík a ďalších aktívnych látok prírodného pôvodu pôsobí AgeDefense revolučným spôsobom - posilňuje vrchný ochranný plášť pokožky, takže vytvára skutočný obranný štít proti plynutiu času. Zvnútra aj zvonku bojuje proti všetkým príznakom predčasného starnutia. Koriguje známky starnutia a preventívne pôsobí proti vzniku nových. Udržuje tak pleť mladistvú a zdravú. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti vrátane citlivej, rýchlo reagujúcej, narušenej a pod. Ideálne pre všetky ženy a mužov, ktorý chcú zmierniť známky starnutia na pleti či vyžadujú účinnú prevenciu ich vzniku.

4. Profesionálny program "INTENSIVE Q10"

Omladzujúce ošetrenie, ktoré pokožku vyživuje a dodáva efekt proti známkam starnutia. Produkcia mazu sa s narastajúcim vekom znižuje a hydrolipidický plášť pokožky stráca svoju účinnosť. Pleť je tak zraniteľnejšia a citlivejšia na pôsobenie voľných radikálov a ďalších vonkajších faktorov. Následkom je dehydratácia, odlupovanie kože, vysychanie pleti, vznik vrások či hyperpigmentácia. Intensive Q10 predstavuje energizujúce profesionálne ošetrenie s využitím priaznivých účinkov vitamínovej masky. Pleťová maska vytvorená pomocou špičkových technológii, s obsahom vitamínu C a kôpru. Stimuluje tvorbu kolagénu a dodáva pokožke pružnosť. Výživa pre pleť, ktorá pôsobí proti známkam starnutia a zlepšuje stav pleti pri nadmernej pigmentácii. Pre suchú a zrelú pleť mužov aj žien.

5. Profesionálny program "REGENERÍN"

Profesionálna regeneračná starostlivosť so silným účinkom botox-like. Rada Regenerín prináša výrazný protivráskový a omladzujúci efekt vďaka obsahu prírodných zložiek. Hlavná aktívna zložka predstavuje šetrnú alternatívu k botulotoxinovým injekciám. Oddiaľuje vznik vrások a mierni už existujúce vrásky, ktoré vypĺňa zvnútra. Veľmi účinne regeneruje kožné bunky a vyhladzuje kožný mikroreliéf. Rada Regenerín je určená špeciálne pre zrelú pleť. Pre ženy a mužov, ktorých pokožka vyžaduje výrazné omladenie a obnovu. Ošetrenie je veľmi vhodné pre odstránenie jazvičiek po akné. Bez injekcií a bez vedľajších účinkov.

6. Profesionálny program „PURIFYING“

Pleťová hygiena najnovšej generácie, ktorá napumpuje vašu pokožku energiou, a pomôže jej zachovať mladistvý vzhľad. Do hĺbky čistí a detoxikuje pleť. Ošetrenie, ktoré je vhodné najmä pre mdlú, unavenú a zašedlú pokožku. Pôsobí vo viacerých vrstvách kože a umožňuje jej voľne dýchať a dostávať zo seba nečistoty. Výsledkom je zdravá, vitálna a prejasnená pleť.

7. Profesionálny program "INFINITY"

Aktivátor mladosti. Intenzívny anti-aging spomaľuje proces stárnutia. Silný liftingový účinok výrazne redukuje ochabnutú pleť. Ionizovateľná pleťová maska novej generácie na báze melatonínu (hormón šťastia), vitamínu B6 a vône čerešňového kvetu. Program Infinity vychádza z najnovších lekársko-vedeckých poznatkov a predstavuje ultra omladzujúce profesionálne ošetrenie ktoré priamo pôsobí na DNA. Vďaka výťažku z hrozna obnovuje poškodené štruktúry pleti a hydratuje ju. Levanduľový olej pôsobí zas proti stresu.

8. Profesionálny program "ADVANCED NÁCAR"

Zahaľte svoju pleť do závoja svetla a mladosti. Silné omladzujúce ošetrenie ktoré pôsobí proti škvrnám. Ošetrenie Advanced Nácar pracuje so širokým spektrom faktorov, ktoré vedú k tvorbe melanínu, a tak zabraňujú vzniku škvŕn a nejednotnému odtieňu pleti. Komplexné a inovatívne ošetrenie so zosvetľujúcim a rozjasňujúcim účinkom v sebe spája jedinečné zloženie na báze najsilnejších kyselín najnovšej generácie spolu s najnovšou technológiou aktívnych látok.

9. Profesionálny program "OCEAN MIRACLE"

Anti-agingové a spevňujúce ošetrenie so silným účinkom proti známkam starnutia. Rada OCEAN MIRACLE predstavuje nový koncept v kozmetike. Spojenie 100% prírodných zložiek morského pôvodu s najmodernejšou technológiou. Prípravky sú vhodné pre všetky typy pleti vrátane tej najcitlivejšej. Veľmi dobré výsledky prináša aj u ekzémovej pleti, pokožky trpiacou psoriázou či seboreickou dermatitídou. Vhodné aplikovať v akomkoľvek ročnom období.

Ošetrenie Casmara Ošetrenie Casmara

ALGINÁTOVÉ MASKY

GOJI - Antioxidačná, stimulačná

Maska s výťažkom z plodov goji, používaných v tradičnej čínskej medicíne už tisíc rokov. Goji podporuje dlhovekosť a vitalitu. Používa sa najmä pre dodanie energie a pri liečbe širokého spektra problémov vrátane kožných problémov. Je určená predovšetkým pre pleť s príznakmi starnutia.

GOJI - Antioxidačná, stimulačná GOJI - Antioxidačná, stimulačná

FIALOVÁ - ukľudňujúca, vitamínová

Ukľudňujúca maska pre citlivú, podráždenú a ľahko reagujúcu pleť. Vhodná aj pre pokožku s príznakmi kuperózy. Výťažky z morských rias dodávajú pleti potrebnú hydratáciu. Výťažok z fialky ju zvláčňuje a ukľudňuje.

FIALOVÁ - ukľudňujúca, vitamínová FIALOVÁ - ukľudňujúca, vitamínová

ZELENÝ ČAJ - antioxidačná, revitalizačná , protistresová

Maska z lískov zeleného čaju pre všetký typy pleti, obzvlášť s príznamki stresu a predčasného starnutia alebo pre pokožku poškodenú vonkajšími klimatickými vplyvmi.

ZELENÝ ČAJ - antioxidačná, revitalizačná , protistresová ZELENÝ ČAJ - antioxidačná, revitalizačná , protistresová

REGENERÍN - Regeneračná, ukľudňujúca

Regeneračná maska pre všetky typy pleti vrátane tej najcitlivejšej. Vzhľadom na jej ukľudňujúce, regeneračné a relaxačné účinky je táto maska vhodná pre aplikáciu exfoliantov vrátane chemických peelingov.

REGENERÍN - Regeneračná, ukľudňujúca REGENERÍN - Regeneračná, ukľudňujúca

ČIERNA - Spevňujúca, detoxikačná, hydratačná

Spevňujúca maska určená pre zmiešanú až mastnú pleť s rozšírenými pórmi. Je vhodná aj pre pokožku s akné. Vďaka vyváženému zloženiu na báze morského prachu, ktorý sa získava z usadenín vonkajších častí drobných morských organizmov, a aktívneho uhlíka dokonale absorbuje nečistoty a nadbytočný maz.

ČIERNA - Spevňujúca, detoxikačná, hydratačná ČIERNA - Spevňujúca, detoxikačná, hydratačná

ORANŽOVÁ - Vitamínová, stimulačná, protivrásková

Vitamínová energizujúca maska pre všetky typy pleti, vhodný najmä pre zosvetlujúcu a protivráskovú starostlivosť. Vďaka vysokému obsahu vitamínu C získaného z pomarančov a kôpru má silné rozjasňujúce , antioxidačné a stimulačné účinky. Vitamín C výrazne podporuje aj tvorbu nového kolagénu.

ORANŽOVÁ - Vitamínová, stimulačná, protivrásková ORANŽOVÁ - Vitamínová, stimulačná, protivrásková

ZELENÁ - Okysličujúca a spevňujúca

Pleťová maska vhodná pre všetky typy pleti, zvlášť po kozmetických či prístrojových ošetreniach s aktivačným účinkom. Vďaka vysokému obsahu chlorofylu prináša značný okysličujúci efekt.

ZELENÁ - Okysličujúca a spevňujúca ZELENÁ - Okysličujúca a spevňujúca

RE6TENSE - Liftingová

Spevňujúca pleťová maska pre všetky typy pleti, najmä pre ochabnutú pokožku. Hlavnou aktívnou zložkou je kiwi, ktoré je jedným z najbohatších plodov na vitamín C. Okrem zosvetľujúceho účinku stimuluje tvorbu nového kolagénu a elastínu, takže pôsobí silným liftingovým a spevňujúcim účinkom.

RE6TENSE - Liftingová RE6TENSE - Liftingová

GOLD MASK - Revitalizačná, spevňujúca

Táto exkluzívna pleťová maska s obsahom prášku z 24-karátového zlata a minerálov intenzívne pokožku omladzuje, vyživuje a revitalizuje. Mikročiastočky zlata pozitívne ovplyvňujú látkovú výmenu, spomaľujú proces starnutia a viditeľne zmierňujú jeho príznaky. Maska je určená pre všetky typy pleti, najmä pre zrelú pleť.

GOLD MASK - Revitalizačná, spevňujúca GOLD MASK - Revitalizačná, spevňujúca

NOVANEW - Aktivačná, omladzujúca

Maska pre všetky typy pleti, najmä pre suchú a dehydrovanú. Vďaka vysokému obsahu zvlhčujúcich látok obnovuje rovnováhu tekutín v pokožke. Vracia tak pleti zdravý, mladistvý vzhľad a zároveň prispieva k jej spevneniu.

NOVANEW - Aktivačná, omladzujúca NOVANEW - Aktivačná, omladzujúca

ŠKORICOVÁ - Aktivačná, omladzujúca

Pleťová maska poslednej generácie s tepelným efektom na báze škorice a výťažkov z morských rias. Hlavným účinkom je prekrvenie pleti, vďaka čomu dochádza k regenerácii kolagénových a elastínových vlákien a celkovému spevneniu pokožky tváre. Vďaka lepšiemu prekrveniu je pokožka aktivovaná a stimulovaná aj v najhlbších vrstvách, lepšie vyživená a prekysličená. Dochádza tak k omladeniu pleti zvnútra. Predstavuje dokonalý doplnok všetkých anti-agingových a omladzujúcich ošetrení.

ŠKORICOVÁ - Aktivačná, omladzujúca ŠKORICOVÁ - Aktivačná, omladzujúca