COOLIFTING - OKAMŽITÝ LIFTING


Coolifting ošetrenie je vynikajúci spôsob na dosiahnutie okamžitého liftingového účinku, zjemnením povrchových a redukciou hlbokých vrások. Opakovaním ošetrenia vo forme kúry dochádza k rejuvenizačnému efektu.

Pištol Coolifting "strieľa" na tvár silný tok CO2 pri nízkej teplote a vysokom podtlaku v kombinácii s mimoriadne vysokou koncentráciou atomizovaných aktívnych účinných látok. Je to najviditeľnejšie ošetrenie zamerané na omladenie tváre.

Chcem si zajednať termín

Kombinácia studeného toku CO2, vysokého podtlaku a atomizovaných účinných látok má za následok:

  • Paradoxnú cievnu gymnastiku: V rámci krvnej mikrocirkulácie sťahovanie cievok vystrieda ich rozšírenie. V dôsledku striedania chladu a mierneho tepla cievy sa zužujú a rozširujú veľmi jemným spôsobom.
  • Cryoforéza a baroforéza: Kombinácia chladu s vysokým podtlakom zapríčiňuje intenzívnu penetráciu aktívnych účinných látok Cooliftingu. Vďaka tomu výsledky ošetrenia sú ešte viac očarujúce a silnejšie.
  • Cryo-carboxyterapia: Tok CO2 pri veľmi nízkej teplote a vysokom podtlaku aktivuje krvnú mikrocirkuláciu, navodí novotvorbu kolagénu a elastínu a zvyšuje okysličenie tkanív.
  • Tepelný šok: Dochádza ku stimulácií spodných vrstiev tkaniva, ktorých bežná teplota sa pohybuje okolo 36°C. Extrémny a rýchly chlad Cooliftingu vyvoláva hlbokú a okamžitú reakciu v derme.
COOLIFTING - OKAMŽITÝ LIFTING COOLIFTING - OKAMŽITÝ LIFTING
COOLIFTING - OKAMŽITÝ LIFTING COOLIFTING - OKAMŽITÝ LIFTING
COOLIFTING - OKAMŽITÝ LIFTING COOLIFTING - OKAMŽITÝ LIFTING

Po opakovaní ošetrenia vo forme kúry dochádza k intenzívnej hydratácií, stimulácií kolagénu, regeneráií dermy, zlepšuje sa štruktúra a kvalita pleti

COOLIFTING - OKAMŽITÝ LIFTING COOLIFTING - OKAMŽITÝ LIFTING

VIDEO: Ako prebieha ošetrenie COOLIFTING