CooLifting

Bleskové omladenie tváre za 5 minút!

Princíp ošetrenia COOLIFTING

Pištol Coolifting "strieľa" na tvár silný tok CO2 pri nízkej teplote a vysokom podtlaku v kombinácii s mimoriadne vysokou koncentráciou atomizovaných aktívnych účinných látok. Je to najviditeľnejšie ošetrenie zamerané na omladenie tváre.

  • zvýšenie intenzívnej hydratácie
  • stimulácia kolagénu
  • regenerácia dermy
  • zlepšenie štruktúry a kvality pleti

Výsledky

Coolifting ošetrenie je vynikajúci spôsob na dosiahnutie okamžitého liftingového účinku, zjemnením povrchových a redukciou hlbokých vrások. Opakovaním ošetrenia vo forme kúry dochádza k rejuvenizačnému efektu.

Aplikácia

Kombinácia studeného toku CO2, vysokého podtlaku a atomizovaných účinných látok má za následok:

Paradoxnú cievnu gymnastiku: V rámci krvnej mikrocirkulácie sťahovanie cievok vystrieda ich rozšírenie. V dôsledku striedania chladu a mierneho tepla cievy sa zužujú a rozširujú veľmi jemným spôsobom.

Cryoforéza a baroforéza: Kombinácia chladu s vysokým podtlakom zapríčiňuje intenzívnu penetráciu aktívnych účinných látok Cooliftingu. Vďaka tomu výsledky ošetrenia sú ešte viac očarujúce a silnejšie.

Cryo-carboxyterapia: Tok CO2 pri veľmi nízkej teplote a vysokom podtlaku aktivuje krvnú mikrocirkuláciu, navodí novotvorbu kolagénu a elastínu a zvyšuje okysličenie tkanív.

Tepelný šok: Dochádza ku stimulácií spodných vrstiev tkaniva, ktorých bežná teplota sa pohybuje okolo 36°C. Extrémny a rýchly chlad Cooliftingu vyvoláva hlbokú a okamžitú reakciu v derme.

Viditeľné výsledky už po prvom sedení: za 5 minút o 10 rokov mladšia tvár.

Po opakovaní ošetrenia vo forme kúry dochádza k intenzívnej hydratácií, stimulácií kolagénu, regeneráií dermy, zlepšuje sa štruktúra a kvalita pleti.