OŠETRENIE ALCINA

Vysoká kvalita, bezpečnosť a účinnosť všetkých prípravkov - to sú hlavné priority nemeckej značky ALCINA.

Značka ponúka kompletný sortiment pleťovej, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú využívame nielen pri samotnom ošetrení, ale tiež si môžete u nás produkty tejto značky zakúpiť. V našom salóne tak nájdete vždy ten správny produkt pre riešenie vášho problému. Prípravky spĺňajú tie najnáročnejšie farmaceutické normy vďaka úzkej spolupráci skúsených vedcov a dermatológov.

Typy ošetrení

1. Základné hĺbkové čistenie

Obsahuje: Povrchové čistenie, klasicky peeling, zmäkčujúci zábal/naparovanie, hĺbkové čistenie, dezinfekcia, miešaná maska, denný krém.

Ošetrenie je vhodné aplikovať i na dekolt. Ošetrenie trvá 60 minút.

2. Ultrazvukové hĺbkové čistenie

Obsahuje: Povrchové čistenie, enzymatický peeling, ultrazvukový peeling, zmäkčujúci zábal/naparovanie, ultrazvukové hĺbkové čistenie, dezinfekcia, ampulka F, miešaná maska, denný krém, galvanizácia.

Ošetrenie je vhodné aplikovať i na dekolt. Ošetrenie trvá 60 - 90 minút.

3. Základné kompletné ošetrenie -hĺbkové čistenie s masážou

Obsahuje: Povrchové čistenie, klasicky peeling, zmäkčujúci zábal/naparovanie, hĺbkové čistenie, dezinfekcia, miešaná maska, masážny krém Alcina, masáž tváre a krku, maska na suchú pleť, denný krém, galvanizácia

Ošetrenie je vhodné aplikovať i na dekolt. Ošetrenie trvá 90 minút.

4. Ultrazvukové kompletné ošetrenie-hĺbkové čistenie s masážou

Obsahuje: Povrchové čistenie, enzymatický peeling, ultrazvukový peeling, zmäkčujúci zábal/naparovanie, ultrazvukové hĺbkové čistenie, dezinfekcia, ampulka F, miešaná maska, ampulka A,M,T, masážny krém Alcina, masáž tváre a krku, maska podľa typu pleti, denný krém, galvanizácia.

Ošetrenie je vhodné aplikovať i na dekolt. Ošetrenie trvá 120 minút.

Profesionálne pleťové kúry ALCINA

1. Relaxačná ukľudňujúca kúra

Najšetrnejšia kúra pre veľmi citlivú pleť. Táto kúra je vhodná pre ukľudnenie a relaxáciu veľmi citlivej pleti a pleti trpiacej neurodermatitídou. Používajú sa ukľudňujúce prípravky a prípravky vyvinuté špeciálne pre citlivú pleť.

2. Hĺbková regeneračná kúra s exkluzívnym systémom nanopartikov

Kúra je vhodná pre zrelú a starnúcu pleť. Pleť je po ošetrení výrazne hladšia, vypnutejšia a sviežejšia.

3. Hydratačná kúra s jojobovým olejom

Je vhodná pre mladú pleť. Kúra dostatočne hydratuje pleť a pomáha udržať, prípadne vylepšiť kvalitu pleti.

4. Hydratačná kúra s liftingovým účinkom

Kúrou docielime výrazné zlepšenie kvality pokožky a vyhladenie vrások. Klientky sú veľmi spokojné, pretože toto ošetrenie prináša okamžitý efekt.

5. Hydratačná kúra s koenzýmom Q10

Vďaka krému Q10 sa zlepší odolnosť pleti a v kombinácii s Hydratačnou maskou, ktorá dodáva pleti maximálnu hydratáciu sa zvýši hydratačný účinok. Pleť je odolnejšia, pružnejšia a sviežejšia.

6. Hĺbková regeneračná kúra s liftingovým účinkom

Vhodná pre spevnenie zvädnutých kontúr tváre a vyhladenie vrások.

7. Rýchla liftingová kúra

Táto kúra má veľmi rýchly a efektný účinok, preto ju volíme v prípade, keď klientka požaduje rýchle a efektné ošetrenie pleti.

8. Exkluzívna bioaktívna kúra s antioxidantami

Vďaka exkluzívnej formule z červeného vína dodá kúra pleti novú vitalitu. Veľká koncentrácia antioxidantov posilňuje odolnosť pleti pred škodlivými vplyvmi prostredia

9. Liftingová kúra SKIN TIGHTENER

Kúra prináša pleti výrazný liftingový efekt, aktivuje kolagén v pleti a celkovo ju spevňuje.

Ostatné ošetrenia s Alcinou

Anti-couperose ošetrenie - masáž štetcami

Ak máte sklon ku kuperóze, alebo sa u Vás objavili známky kuperózy - napr.červené žilky alebo silne začervenané líca tak toto ošetrenie je pre Vás ako stvorené. Na pleť sa nanesú výrobky Couperose určené na tento typ pokožky. Po ošetrení pôsobí pokožka uvoľnene a začervenanie je potlačené. Pokožka je na dotyk krásne svieža a chladivá. V ponuke sú aj výrobky Couperose na domáce ošetrenie.

NEW: JARNÝ DETOX NA ZJEDNOTENÚ PLEŤ

ČISTENIE | VYHLADENIE | ZJEDNOTENIE ŠTRUKTÚRY PLETI | ZJEMNENIE PÓROV VYLEPŠENIE VZHĽADU | PRÍPRAVA PLETI | NA LEPŠIU PENETRÁCIU NÁSLEDNEJ STAROSTLIVOSTI

Prvé jarné mesiace, marec a apríl, sú ideálnym obdobím na celkovú detoxikáciu organizmu pomocou odľahčenej stravy, bylinných čajov a prípadne aj iných potravinových doplnkov.
Aj keď má ľudský organizmus prirodzenú schopnosť sa sám čistiť a zbavovať škodlivín, je dobré mu s prácou občas pomôcť. A to platí aj pre našu pleť.
Ideálny čas na Detox ošetrenie , ktoré odporúčame vykonávať 2× ročne. A to po zimnom aj letnom období. V zime pri svojej pravidelnej rutine používame mastnejšie a hutnejšie krémy pri všetkých typoch pletí. Preto môžu byť póry viac zanesené a rohová vrstva viac naplnená tukovými látkami, ktoré pleť chránia, ale na jar už často bývajú dôvodom vzniku nečistôt.
Úlohou Detox ošetrenia je zbaviť pleť nečistôt, odumretých buniek a docieliť jej zjednotenie. Čím rovnomernejšie a zjednotenejšie tvár vyzerá, tým pôsobí mladším a zdravším dojmom.
Tohto stavu dosiahneme špeciálnou kombináciou ovocných kyselín, „ílového peelingu“, revitalizačného vitamínu C a hĺbkovej hydratácie pomocou kyseliny hyalurónovej.
Dôležitá je tiež následná pravidelná starostlivosť podľa typu pleti, ktorá môže Detox ošetrenie synergicky doplniť.
TIP pre zákazníčky 45+, ktoré už bojujú s hormonálnymi zmenamiv dôsledku menopauzy a pozorujú, že ich pleť ochabuje a stráca svoju prirodzenú sviežosť, je nový rad Rosé Effekt.
NOVINKA , ktorú už od pondelka máte možnosť v rámci Detox ošetrenia vyskúšať. Výborný efekt, ktorý ešte viac podporí zjednotenie pleti, optické vyhladenie a svieži vzhľad. Pleť je po ošetrení zjednotená, čistá, je zaručený aj výraznejší účinok a tým aj výraznejší účinok pravidelnej starostlivosti aj následných kozmetických ošetrení.
DOPRAJ SVOJEJ PLETI DETOX A POKOŽKA SA TI ZA TO ODVĎAČÍ SVOJIM NÁDHERNÝM VZHĽADOM
Vaša Zuzka😘Jarný Detox Royal Beauty Jarný Detox Royal Beauty
Jarný Detox Royal Beauty Jarný Detox Royal Beauty