OŠETRENIE CASMARA

Španielska značka CASMARA je výsledkom 40 ročnej vášne pre krásu a neustálu inováciu v obore profesionálnej kozmetiky. Ponúka efektívne kozmetické ošetrenia s využitím jedinečných, exkluzívnych aktívnych zložiek. Samozrejmosťou je striktné dodržiavanie vysokých štandardov kvality. Vysoká účinnosť a zároveň šetrnosť kozmetických produktov je pre túto značku absolútnou prioritou.

REVOLUČNÉ MASÁŽNE OKULIARE EYE PERFECTION

  • Pleť okolo očí zvyčajne ako prvá prezradí náš vek. Ovisnutejšie viečka, tmavé kruhy a vačky pod očami, vrásky medzi obočím a kohútie stopy sú hlavnými prejavmi starnutia. CASMARA má riešenie!
  • Eye Perfection masážne okuliare sú určené na tlakovú očnú masáž, ktorá je ideálna na zahájenie ošetrenia niekoľkými minútami intenzívnej relaxácie, ktorá ponúka príjemný zmyslový zážitok. Zmenšuje stres a navodzuje intenzívny pocit pohody. Spolu s profesionálnym očným ošetrením Eye Perfection sú riešením pre viditeľne mladší pohľad. Eye Perfection obnovuje, spevňuje a vyhladzuje pleť okolo očí. Viditeľne redukuje tmavé škvrny a vačky pod očami.
  • Zažite nový rozmer pohody a relaxácie!
Casmara Casmara

MASÁŽNE OŠETRENIA A PROFESIONÁLNE PROGRAMY CASMARA

1. NOVINKA! Profesionálny program "EYE PERFECTION"

Globálne omladenie pre očné okolie. Profesionálne ošetrenie na báze rastlinných výťažkov, rastových faktorov a technológie, ktorá vychádza z karboxyterapie. Táto lekárska technika spočíva v zavedení oxidu uhličitého do podkožnej vrstvy, čo zlepšuje okysličenie a cirukláciu krvi v danom mieste, čím dochádza k zosvetleniu tmavých kruhov pod očami. Revolučná kombinácia odstráni a oddiali príznaky starnutia okolo očí a prináša oddýchnutý a viditeľne omladený pohľad už od prvého ošetrenia. Eye Perfection obnovuje, spevňuje a vyhladzuje pleť okolo očí.

2. Profesionálny program "GOJI"

Kozmetika Goji využíva blahodárne účinky výťažkov z kustovnice čínskej, ktorá obsahuje najviac vitamínu C, a má preukázané účinky proti rakovine. V Tibete je táto plodina považovaná za národný poklad. Ošetrenie Goji dodáva pleti úžasnú vitálnu energiu. Ako silný antioxidant pleť omladzuje, čím redukuje známky starnutia ako sú vrásky a výrazové linky. Je úspešnou prevenciou príznakov proti starnutiu. Vhodné pre ženy aj mužov akéhokoľvek veku. Možnosť aplikácie ošetrenia v ľubovoľnom ročnom období na všetky typy pleti s výnimkou veľmi mastnej pleti.

3. Profesionálny program "AGE DEFENSE"

Exkluzívny profesionálny program na báze avantgardného systému globálneho anti-agingu 360° a technológie pre&probiotik. Vďaka obsahu prebiotík, probiotík a ďalších aktívnych látok prírodného pôvodu pôsobí AgeDefense revolučným spôsobom - posilňuje vrchný ochranný plášť pokožky, takže vytvára skutočný obranný štít proti plynutiu času. Zvnútra aj zvonku bojuje proti všetkým príznakom predčasného starnutia. Koriguje známky starnutia a preventívne pôsobí proti vzniku nových. Udržuje tak pleť mladistvú a zdravú. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti vrátane citlivej, rýchlo reagujúcej, narušenej a pod. Ideálne pre všetky ženy a mužov, ktorý chcú zmierniť známky starnutia na pleti či vyžadujú účinnú prevenciu ich vzniku.

4. Profesionálny program "INTENSIVE Q10"

Omladzujúce ošetrenie, ktoré pokožku vyživuje a dodáva efekt proti známkam starnutia. Produkcia mazu sa s narastajúcim vekom znižuje a hydrolipidický plášť pokožky stráca svoju účinnosť. Pleť je tak zraniteľnejšia a citlivejšia na pôsobenie voľných radikálov a ďalších vonkajších faktorov. Následkom je dehydratácia, odlupovanie kože, vysychanie pleti, vznik vrások či hyperpigmentácia. Intensive Q10 predstavuje energizujúce profesionálne ošetrenie s využitím priaznivých účinkov vitamínovej masky. Pleťová maska vytvorená pomocou špičkových technológii, s obsahom vitamínu C a kôpru. Stimuluje tvorbu kolagénu a dodáva pokožke pružnosť. Výživa pre pleť, ktorá pôsobí proti známkam starnutia a zlepšuje stav pleti pri nadmernej pigmentácii. Pre suchú a zrelú pleť mužov aj žien.

5. Profesionálny program "REGENERÍN"

Profesionálna regeneračná starostlivosť so silným účinkom botox-like. Rada Regenerín prináša výrazný protivráskový a omladzujúci efekt vďaka obsahu prírodných zložiek. Hlavná aktívna zložka predstavuje šetrnú alternatívu k botulotoxinovým injekciám. Oddiaľuje vznik vrások a mierni už existujúce vrásky, ktoré vypĺňa zvnútra. Veľmi účinne regeneruje kožné bunky a vyhladzuje kožný mikroreliéf. Rada Regenerín je určená špeciálne pre zrelú pleť. Pre ženy a mužov, ktorých pokožka vyžaduje výrazné omladenie a obnovu. Ošetrenie je veľmi vhodné pre odstránenie jazvičiek po akné. Bez injekcií a bez vedľajších účinkov.

6. Profesionálny program „PURIFYING“

Pleťová hygiena najnovšej generácie, ktorá napumpuje vašu pokožku energiou, a pomôže jej zachovať mladistvý vzhľad. Do hĺbky čistí a detoxikuje pleť. Ošetrenie, ktoré je vhodné najmä pre mdlú, unavenú a zašedlú pokožku. Pôsobí vo viacerých vrstvách kože a umožňuje jej voľne dýchať a dostávať zo seba nečistoty. Výsledkom je zdravá, vitálna a prejasnená pleť.

7. Profesionálny program "INFINITY"

Aktivátor mladosti. Intenzívny anti-aging spomaľuje proces stárnutia. Silný liftingový účinok výrazne redukuje ochabnutú pleť. Ionizovateľná pleťová maska novej generácie na báze melatonínu (hormón šťastia), vitamínu B6 a vône čerešňového kvetu. Program Infinity vychádza z najnovších lekársko-vedeckých poznatkov a predstavuje ultra omladzujúce profesionálne ošetrenie ktoré priamo pôsobí na DNA. Vďaka výťažku z hrozna obnovuje poškodené štruktúry pleti a hydratuje ju. Levanduľový olej pôsobí zas proti stresu.

8. Profesionálny program "ADVANCED NÁCAR"

Zahaľte svoju pleť do závoja svetla a mladosti. Silné omladzujúce ošetrenie ktoré pôsobí proti škvrnám. Ošetrenie Advanced Nácar pracuje so širokým spektrom faktorov, ktoré vedú k tvorbe melanínu, a tak zabraňujú vzniku škvŕn a nejednotnému odtieňu pleti. Komplexné a inovatívne ošetrenie so zosvetľujúcim a rozjasňujúcim účinkom v sebe spája jedinečné zloženie na báze najsilnejších kyselín najnovšej generácie spolu s najnovšou technológiou aktívnych látok.

9. Profesionálny program "OCEAN MIRACLE"

Anti-agingové a spevňujúce ošetrenie so silným účinkom proti známkam starnutia. Rada OCEAN MIRACLE predstavuje nový koncept v kozmetike. Spojenie 100% prírodných zložiek morského pôvodu s najmodernejšou technológiou. Prípravky sú vhodné pre všetky typy pleti vrátane tej najcitlivejšej. Veľmi dobré výsledky prináša aj u ekzémovej pleti, pokožky trpiacou psoriázou či seboreickou dermatitídou. Vhodné aplikovať v akomkoľvek ročnom období.

ALGINÁTOVÉ MASKY

GOJI - Antioxidačná, stimulačná

Maska s výťažkom z plodov goji, používaných v tradičnej čínskej medicíne už tisíc rokov. Goji podporuje dlhovekosť a vitalitu. Používa sa najmä pre dodanie energie a pri liečbe širokého spektra problémov vrátane kožných problémov. Je určená predovšetkým pre pleť s príznakmi starnutia.

GOJI - Antioxidačná, stimulačná GOJI - Antioxidačná, stimulačná

FIALOVÁ - ukľudňujúca, vitamínová

Ukľudňujúca maska pre citlivú, podráždenú a ľahko reagujúcu pleť. Vhodná aj pre pokožku s príznakmi kuperózy. Výťažky z morských rias dodávajú pleti potrebnú hydratáciu. Výťažok z fialky ju zvláčňuje a ukľudňuje.

FIALOVÁ - ukľudňujúca, vitamínová FIALOVÁ - ukľudňujúca, vitamínová

ZELENÝ ČAJ - antioxidačná, revitalizačná , protistresová

Maska z lískov zeleného čaju pre všetký typy pleti, obzvlášť s príznamki stresu a predčasného starnutia alebo pre pokožku poškodenú vonkajšími klimatickými vplyvmi.

ZELENÝ ČAJ - antioxidačná, revitalizačná , protistresová ZELENÝ ČAJ - antioxidačná, revitalizačná , protistresová

REGENERÍN - Regeneračná, ukľudňujúca

Regeneračná maska pre všetky typy pleti vrátane tej najcitlivejšej. Vzhľadom na jej ukľudňujúce, regeneračné a relaxačné účinky je táto maska vhodná pre aplikáciu exfoliantov vrátane chemických peelingov.

REGENERÍN - Regeneračná, ukľudňujúca REGENERÍN - Regeneračná, ukľudňujúca

ČIERNA - Spevňujúca, detoxikačná, hydratačná

Spevňujúca maska určená pre zmiešanú až mastnú pleť s rozšírenými pórmi. Je vhodná aj pre pokožku s akné. Vďaka vyváženému zloženiu na báze morského prachu, ktorý sa získava z usadenín vonkajších častí drobných morských organizmov, a aktívneho uhlíka dokonale absorbuje nečistoty a nadbytočný maz.

ČIERNA - Spevňujúca, detoxikačná, hydratačná ČIERNA - Spevňujúca, detoxikačná, hydratačná

ORANŽOVÁ - Vitamínová, stimulačná, protivrásková

Vitamínová energizujúca maska pre všetky typy pleti, vhodný najmä pre zosvetlujúcu a protivráskovú starostlivosť. Vďaka vysokému obsahu vitamínu C získaného z pomarančov a kôpru má silné rozjasňujúce , antioxidačné a stimulačné účinky. Vitamín C výrazne podporuje aj tvorbu nového kolagénu.

ORANŽOVÁ - Vitamínová, stimulačná, protivrásková ORANŽOVÁ - Vitamínová, stimulačná, protivrásková

ZELENÁ - Okysličujúca a spevňujúca

Pleťová maska vhodná pre všetky typy pleti, zvlášť po kozmetických či prístrojových ošetreniach s aktivačným účinkom. Vďaka vysokému obsahu chlorofylu prináša značný okysličujúci efekt.

ZELENÁ - Okysličujúca a spevňujúca ZELENÁ - Okysličujúca a spevňujúca

RE6TENSE - Liftingová

Spevňujúca pleťová maska pre všetky typy pleti, najmä pre ochabnutú pokožku. Hlavnou aktívnou zložkou je kiwi, ktoré je jedným z najbohatších plodov na vitamín C. Okrem zosvetľujúceho účinku stimuluje tvorbu nového kolagénu a elastínu, takže pôsobí silným liftingovým a spevňujúcim účinkom.

RE6TENSE - Liftingová RE6TENSE - Liftingová

GOLD MASK - Revitalizačná, spevňujúca

Táto exkluzívna pleťová maska s obsahom prášku z 24-karátového zlata a minerálov intenzívne pokožku omladzuje, vyživuje a revitalizuje. Mikročiastočky zlata pozitívne ovplyvňujú látkovú výmenu, spomaľujú proces starnutia a viditeľne zmierňujú jeho príznaky. Maska je určená pre všetky typy pleti, najmä pre zrelú pleť.

GOLD MASK - Revitalizačná, spevňujúca GOLD MASK - Revitalizačná, spevňujúca

NOVANEW - Aktivačná, omladzujúca

Maska pre všetky typy pleti, najmä pre suchú a dehydrovanú. Vďaka vysokému obsahu zvlhčujúcich látok obnovuje rovnováhu tekutín v pokožke. Vracia tak pleti zdravý, mladistvý vzhľad a zároveň prispieva k jej spevneniu.

NOVANEW - Aktivačná, omladzujúca NOVANEW - Aktivačná, omladzujúca

ŠKORICOVÁ - Aktivačná, omladzujúca

Pleťová maska poslednej generácie s tepelným efektom na báze škorice a výťažkov z morských rias. Hlavným účinkom je prekrvenie pleti, vďaka čomu dochádza k regenerácii kolagénových a elastínových vlákien a celkovému spevneniu pokožky tváre. Vďaka lepšiemu prekrveniu je pokožka aktivovaná a stimulovaná aj v najhlbších vrstvách, lepšie vyživená a prekysličená. Dochádza tak k omladeniu pleti zvnútra. Predstavuje dokonalý doplnok všetkých anti-agingových a omladzujúcich ošetrení.

ŠKORICOVÁ - Aktivačná, omladzujúca ŠKORICOVÁ - Aktivačná, omladzujúca