Ostatné kozmetické prístroje

Kozmetické ošetrenia, ktoré sú súčasťou prístrojovej veže a sú často využívané pri čistení pleti.

Vysokofrekvenčná terapia - HIGH FREQUENCY

Vysokofrekvenčnú terapiu máte u nás k hĺbkovému čisteniu pleti ZADARMO

UV prístroj, ktorý sterilizuje a zvyšuje krvný obeh v koži. Okysličuje pleť a tkanivá, osviežuje,pôsobi antisepticky a dezinfekčne, čo sa využíva pri hĺbkovom čistení pleti. Tento prístroj stimuluje pokožku a zároveň zabíja baktérie.

  • Napomáha pri liečbe akné.
  • Zjemňuje vrásky a spevňuje pokožku
  • Redukuje opuchy okolo očí
  • Stimuluje krvný obeh a zvyšuje metabolizmus
  • Zjemňuje tmavé škvrny, pehy a starecké škvrny
  • Uľahšuje vstrebávanie prípravkov pre viditeľnejší efekt po ošetrenií
  • Uvoľňuje napäté svaly a redukuje zápal
  • Zlepšuje prúdenie lymfy
Vysokofrekvenčná terapia - HIGH FREQUENCY Vysokofrekvenčná terapia - HIGH FREQUENCY

STUDENÁ A TEPLÁ TERAPIA

Cold treatment (studená terapia)

Je určená na ukludnenie pleti po ošetrení s chemickým peelingom alebo ovocnými kyselinami. Citlivosť pleti po ošetrení kyselinami je zvýšená, pokožka začervenaná, použitím studenej terapie docielime príjemne schladenie a skľudnenie, stiahnutie pórov a vypnutie pleti.

Hot treatment (teplá terapia)

Rozširuje póry vďaka čomu zabezpečuje lepší prienik účinných látok do hlbších vrstiev pokožky. Taktiež sa môže použiť na prípravu pleti na hĺbkové čistenie.

Pri teplej terapii sa používa teplota až do výšky 42 stupňov a pri studenje terapii klesá až na 0 stupňov. Pokožka je po ošetrení pevnejšia, vypnutejšia, zvyšuje sa metabolizmus buniek pleti, prehlbuje pocit relaxácie a podporuje tvorba kolagénových a elastínových vlákien, pokožka je po ošetrení rozjasnená a pleť nadobúda zdravý nádych

STUDENÁ A TEPLÁ TERAPIA STUDENÁ A TEPLÁ TERAPIA

GALVANIZÁCIA PLETI

Iontoforéza je terapeutické zavádzanie iónov solí do tkanív pomocou elektrického prúdu., proces pri ktorom sa zvyšuje vstrebávanie liečiv do pokožky a tkanív.

Na pleť sa aplikuje veľmi malé množstvo elektrického prúdo, ošetrenie je bezbolestne, nije potreba žiadna príprava na ošetrenie ani špeciálna starostlivosť po ošetrení

Ako galvanic funguje?

Nasmeruje galvanický prúd iónov priamo do kože.Tieto kladné a záporné ióny pôsobia na povrchu pokožky ako magnet a pomaly zatláčaju látky ležiace na povrchu pokožky do hlbších vrstiev. Pokožka tak absorbuje účinné látky v priebehu pár sekúnd a elektrická energia zároveň vypina,spevňuje a tonizuje pleť. Pri galvanizácií sa používajú nízko-frekvenčné impulzy takže nevzniká riziko popálenia alebo elektrického šoku. Elektrická energia spúšťa bunkovú premenu, tým sa poškodené tkanivá obnovujú a hoja rýchlejšie.

Načo sa galvanic používa?

používa sa na liečbu jaziev po akne, na odstránenie jemných aj hlbších vrások,vypína a vyrovnáva tón pleti, redukuje tmavé kruhy a vačky pod očami, vypína ochabnutú pokožku.