Pologen OxyGeneo 3 v 1

Pologen OxyGeneo - princíp fungovania

Je to nová generácia kozmetického ošetrenia so spojením 3 mimoriadne efektívnych technológií , ktoré sú spojené do jediného celku.

Inovatívne kyslíkové ošetrenie pleti, ktoré súčasne prečistí , hydratuje , dodáva vitamíny. Dochádza k okysličeniu z vnútra, vďaka čomu sa stráca jemné akné a zabraňuje starnutiu pokožky. Už po jednom ošetrení je viditeľné zlepšenie. Je vhodné kedykoľvek, keďže nemá žiadnu dobu rekonvalescencie. Ak Vás čaká významná udalosť je ideálne ošetrenie absolvovať bezprostredne pred ňou a tak bude aj Váš make-up vyzerať fantasticky.

Jediná hlavica v priebehu ošetrenia súčasne dodáva pokožke výživu, zjemňuje ju a pomáha redukovať vrásky pomocou kapsúl a korundových hlavíc , ktoré vyvíjajú svoj účinok cez špecifické prípravky.

Rádiofrekvenčná hlavica spevňuje a omladzuje pleť.

Technológia OxyGeneo

3 v 1 pokročilé tvárové ošetrenie: PEELING + VPRAVOVANIE + OKYSLIČENIE.
Všetky tri funkcie umožňujú simultánne pôsobenie pomocou na tento účel vytvorených prípravkov.

 • Exfoliácia povrchových vrstiev
 • Vpravovanie revitalizačných výživných látok
 • Okysličenie prirodzeným spôsobom , ktoré je generované zvnútra

Koncepcia OxyGeneo 3 v 1

Celá technológa bola inšpirovaná všeobecne známou liečivou silou prírodných prameňov. Termálne pramene sú známe ich vysokou koncentráciou kysličníka uhličitého, ktorý pomáha stimulovať okysličenie pokožky. Súčasne hlavica vykonáva peeling pokožky a vytvára tak optimálne prostredie na vpravovanie nevyhnutnej výživy počas aj po ošetrení. Zároveň šetrí aj čas, nakoľko 3 akcie prebiehajú súbežne.

Hlavné účinky OxyGeneo ošetrenia:

 • ideálne tvárové ošetrenie 3 v 1 – rýchly zákrok s okamžitým výsledkom
 • vhodné pre všetky typy pleti
 • okamžitý peeling, rozjasnenie, spevnenie, rozžiarenie a presvetlenie pokožky
 • inovatívna patentovaná technológia okysličenia
 • rýchle a efektívne ošetrenie na špeciálne príležitosti
 • prirodzené intenzívne okysličenie pokožky s dlhodobými účinkami
 • personalizované a jednorázové komponenty pre maximálnu hygienu
 • zjednocuje tón pleti a redukuje pigmentácie
 • vyhladzuje reliéf pokožky
 • zmiernenie vačkov pod očami
 • stiahnutie rozšírených pórov
 • korekcia vrások
 • kontrolovaná a jemná dermabrázia pokožky
 • ideálne tak vo forme samostatného ošetrenia, alebo začleniť v kombinácií s iným ošetrením

AKO TO FUNGUJE

1. EXFOLIÁCIA

Prístroj OxyGeneo odlupovaním kože vrchnej vrstvy pokožky odstraňuje odumreté bunky, vyhladzuje a obnovuje pleť a pripravuje ju na príjem aktívnych látok. OxyGeneo je bezpečný pre všetky odtiene pleti a bez podráždenia sa môže ošetrovať aj citlivá pleť.

2. INFÚZIA

Pomocou exkluzívnej kapsule OxyGeneo čistí pleť, a pritom infúziou vpravuje do pleti aktívne zložky. Môžete si vybrať medzi NeoRevive pre omladenie a proti starnutiu , NeoBright pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti alebo Glowskin O2 určené pre citlivú pokožku.

3. OKYSLYČENIE

Prístroj OxyGeneo produkuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením.

Rádiofrekvenčná technológia

TriPollárna RF je technológia 3.generácie. Jednoduché použitie s maximálnym výsledkom. Okamžite viditeľné účinky na zlepšení kontúr tváre – výsledky sú dlhodobé bez použitia plastiky.

OxyGeneo 3 v 1 OxyGeneo 3 v 1

Účinky RF

 • redukuje jemné aj hlbšie vrásky
 • spevňuje a omladzuje pokožky
 • spevňuje kontúry tváre
 • redukuje redukuje celulitídu a pomáha odstraňovať nežiaduce tukové ložiská
 • zjemňuje strie

Ako funguje TriPollárna RF

Ide o bezbolestnú fokusovanú a optimálnu rádio frekvenčnú energiu, ktorá cez 3 a viac elektród pôsobí na ošetrované miesto. Takéto fokusované dodanie energie vyvoláva okamžité viditeľné účinky. Pre lepšie výsledky sa odporúčame vo forme kúry 6 a viac ošetrení. Cielené ošetrenie tváre regeneruje kolagéne vlákna v derme.

Technológia 3.generácie

Ani progeneračné monopolárne ani bipolárne RF (2.generácia) nie sú fokusované, čiže potrebujú väčšiu energiu k dosiahnutiu výsledkov, čo prehrieva kožu blízko elektród. Toto môže vyvolať bolesť a predstavuje väčšie riziko popálenia .

3.generácia RF technológie má jedinečnú konfiguráciu , sofistikovaného kontrolovaného algoritmu , čo zabraňuje prehriatiu a nepotrebuje pritom chladiace mechanizmy. Ošetrenie je veľmi príjemné a bezbolestné.

Prístrojové ošetrenia sa môžu vykonávať iba na zdravej pokožke a nie sú vhodné v nasledujúcich prípadoch:

akútne alebo infekčné ochorenie kože, 
cievne ochorenie kože / rosacea, 
keloidné (vystúpené) jazvy, 
bradavice,
 kardiostimulátor,
tehotenstvo,
 aktívne herpesy,
 solárne keratózy.

Kapsule OxyGeneo

Kapsule sú základom ošetrenia OxyGeneo. Sú zložené z uhličitanu vápenatého a z kyseliny citrónovej a aktivujú sa gélom.

Pri kontakte násadky s gélom na pokožke sa vytvára kysličník uhličitý. Bublinky CO2 hĺbkovo čistia pokožku a dochádza zároveň aj k okysličeniu tkanív.

Dostupných je niekoľko verzií gélov:

NeeRevive:

Vyhladzuje jemné vrásky a revitalizuje pleť. Dodáva pokožke potrebnú výživu, zlepšuje jej textúru a vyrovnáva ju.

Obsahuje protivráskové , protizápalové a antioxidačné zložky, stimuluje syntézu kolagénu a napravuje poškodenia vyvolané slnečným žiarením / foto aging). Jeho základom je kyselina hyaluronová, ktorá je zameraná na hydratáciu pokožky a redukciu vrások, gél obsahuje aj peptidy (Palmytoil Tripeptide-5), ktoré pomáhajú udržať hydratáciu.

Synergické pôsobenie s kyselinou hyaluronovou má pozitívne účinky aj na celkové zlepšenie stavu pokožky. K ďalším zložkám patria Ribóza a olej zo semienok granátovníka punského.

NeeBright:

Redukuje nežiaduce pigmentácie , zjednocuje farbu a presvetľuje pokožku, dodáva výživu, vitamíny a prirodzenú vláčnosť.Jeho základom je kyselina hyaluronová, ktorá je zameraná na hydratáciu pokožky a redukciu vrások. Obsahuje kyselinu azalovú, ktorá vyrovnáva pigmentácie. Kyselina kójová potláča tvorbu melanínu, presvetľuje pleť.

Glowskin O2:

Kapsule z rady Glowskin O2 sú ekvivalentnými jemnejšími verziami kapslí Revive a Bright.Sú určené predovšetkým na ošetrenie extrémne citlivej pleti, kde peelingový efekt je mimoriadne jemný so zachovaním účinkov okysličenia a vpravovania.

OxyGeneo Balance

Balance OxyPods Kits

Sada 6 ošetrení pre hĺbkové čistenie - Gel Oxypods Sérum.

 • Hĺbkové čistenie
 • Rovnováha mastnej pleti
 • Zlepšenie textúry
 • Eliminácia nežiaduceho lesku pleti

Balance OxyPods aktivní ingredience

Bambusové uhlie •• Extrakt z Camu Camu •• Kyselina mandľová

Camu Camu - extrakt bohatý na antioxidačný vitamín C (najvyššia koncentrácia vitamínu C z rastliny), niacín (vitamín B3), železo a riboflavín (vitamín B2). Zlepšuje metabolizmus pokožky.

Kyselina mandľová - nová generácia alfa-hydroxy kyseliny. Menej dráždivá a príjemná. Najlepšie pre pleť náchylnú k akné. Pracuje na urýchlenie bunkového metabolizmu rozpúšťaním drobných väzieb, ktoré držia pohromade niektoré kožné bunky, a pomáha tak odstraňovať odumretú pokožku na povrchu kože, ktorá vedie k fádnej pleti, linkám a vráskam.

Po ošetrení aplikujeme Balance sérum

Balance sérum aktívne ingredience

Kyselina salicylová •• Peptidy •• Jojobový a arganový olej

Extrakt z vanilky a prasličky •• Derivát kyseliny azaleovej

Derivát kyseliny azeleovej - rozžiari pokožku, zabezpečí rovnomernosť, elasticitu a hydratáciu

Oligopeptid-10 komplex - botanický komplex obsahujúci patentované anti-mikrobiálne peptidy pre liečbu príznakov akné.

Kyselina salicylová – protiaknózni liečebný účinok. Exfoliant, ktorý účinne odlučuje odumreté kožné bunky.

Arganový olej - olej s obsahom vitamínu E a mastných kyselín, ktorý pochádza zo stromov pôvodom v Maroku. Zlepšuje vlastnosti pokožky, hydratuje a zmäkčuje pleť. Ideálny produkt pre prirodzenú podporu pleti.

Jojobový olej - jojoba obsahuje vitamíny B a E, minerály (chróm, meď a zinok) vyživujúce a chrániaci pokožku pred voľnými radikálmi zo životného prostredia. Bežne sa používa na liečbu akné, spálenú a popraskanú pokožku.

Výťažok z prasličky - okrem antiaging antioxidačných vlastností a protizápalových účinkov na akné a podráždenú pleť je extrakt z prasličky vďaka antibakteriálnym vlastnostiam vhodný pri výskyte vyrážok, spálenín a drobných odrenín.

Extrakt z vanilky - vanilkový extrakt obsahuje špecifické antioxidanty, ktoré sú životne dôležité pre blahodarné účinky proti starnutiu. Pomáha spomaliť príznaky starnutia, ako sú jemné linky, vrásky a škvrny.

OxyGeneo Revive

Revive OxyPods Kits

Sada 6 ošetrení na oživenie pleti Gel Oxypods Sérum.

 • Oživenie unavenej pleti
 • Redukcia vrások a liniek
 • Zlepšenie textúry pleti
 • Vyhladenie pleti

Revive OxyPods aktívne ingrediencie

Kyselina kofeínová - Červené riasy - Kyselina ferulová

Kyselina kofeínová - je derivát kyseliny škoricovej z rastlinných produktov, so silnou antioxidačnou aktivitou, schopností zvýšiť produkciu kolagénu a zabrániť predčasnému starnutiu pleti.

Kyselina ferulová - antioxidant z bunkových stien rastlín (ryža a ovos) a zo semien jabĺk a pomarančov, kde hrá kľúčovú úlohu pri ich ochrane. Povrchová aplikácia na pleť spomaľuje proces starnutia znížením účinkov škodlivých voľných radikálov.

Vitamín A (retinyl palmitát) - je jeden z najdôležitejších vitamínov pre vzhľad pokožky. Je to exfoliačný činidlo, ktoré zvyšuje rýchlosť odlučovanie vrchnej dermálnej vrstvy a zaisťuje tak zvýšenú produkciu nových kožných buniek. Poskytuje tiež účinnú antioxidačnú podporu a regeneráciu, je prirodzenou UVB ochranou pred slnkom. Revive Serum aktívne ingrediencie Jojobový a Arganový olej

Po ošetrení aplikujeme Revive sérum

Revive sérum aktívne ingredience

Peptidový komplex - peptidy aktivujúce samoopravný proces pleti a to najmä na úrovni krehké a k UV poškodeniu náchylné papilárne dermálnej vrstvy. Podporuje vyhladenie vrások, zlepšuje jej tón a pružnosť.

Tripeptidy-5 - zpomaluej proces starnutia kože. Napodobňuje vlastné mechanizmy organizmu a súčasne zvyšuje produkciu kolagénu, komunikuje s kožnými bunkami a zabraňuje prenikaniu toxínov.

Extrakt z alpskej rastliny "Edelweiss" - vypína dermálnej matricu opravou mitochondriálnej dynamiky a udržiava extracelulárnej matrici, neutralizuje oxidačný stres spôsobený znečistením a ožiarením.

Arganový olej - olej s obsahom vitamínu E a mastných kyselín, ktorý pochádza zo stromov pôvodom v Maroku. Zlepšuje vlastnosti pokožky, hydratuje a zmäkčuje pleť. Ideálny produkt pre prirodzenú podporu pleti. Jojobový olej - jojoba obsahuje vitamíny B a E, minerály (chróm, meď a zinok) vyživujúce a chrániaci pokožku pred voľnými radikálmi zo životného prostredia. Bežne sa používa na liečbu akné, spálené a popraskané kožu.

Výťažok z prasličky - okrem antiaging antioxidačných vlastností a protizápalových účinkov na akné a podráždenú pleť je extrakt z prasličky vďaka antibakteriálnym vlastnostiam vhodný pri výskyte vyrážok, spálenín a drobných odrenín.

Extrakt z vanilky - Vanilkový extrakt obsahuje špecifické antioxidanty, ktoré sú životne dôležité pre blahodarné účinky proti starnutiu. Pomáha spomaliť príznaky starnutia, ako sú jemné linky, vrásky a škvrny.

Kapsule OxyGeneo Illuminate

Illuminate OxyPods Kit

Sada 6 ošetrení na zjednotenie pleti - Gel OxyPod Serum

 • Zjednotenie nerovnomerného tónu pleti
 • Zlepšenie pigmentácie
 • Zlepšenie textúry pleti
 • Vyhladenie pleti
 • Záruka mladistvého vzhľadu pleti

Illuminate OxyPods aktívne ingrediencie

Kyselina kojová •• Extrakt z opuncie •• Vitamín C z karotky •• Alpha Arbutin

Illuminate OxyPods Illuminate OxyPods

Kojová kyselina je látka, která se extrahuje z různých druhů hub, zejména z kmenů Aspergillus. Vyrovnává tóny pleti a potlačuje tmavé skvrny a je významným antioxidantem, který eliminuje volné radikály.

Extrakt z opuncie - pozoruhodné složení tohoto extraktu mu dodává silnou antioxidační aktivitu, vysokou hydratační a rejuvenační schopnost. Tento produkt se používá pouze v prémiových přípravcích pro péči o stárnutí.

Alpha Arbutin - bezpečný přírodní bělící prostředek zajišťující rovnoměrný a světlejší tón pleti, snižující stupeň opálení kůže po vystavení UV záření

Extrakt z karotky - bohatý na karoteny a polyacetyleny, ochranné přírodní látky pohlcující volné radilály. Vyhlazení, hydrataci, antiaging, reparace okožky, fotoprotektivní účinky při opalování.

Vitamín C - zajišťuje aktivní projasnění pleti, snižuje produkci melaninu a zvyšuje metabolismus pleti. Rozpustný ve vodě, s vysokou mírou penetrace do pleti.

Po ošetrení aplikujeme Illuminate sérum

Triglycerid kyseliny caprylové Extrakt z aminokyseliny Extrakt zo stromovej kôry

Extrakt z vanilky a prasličky Jojobový olej a arganový olej

Illuminate sérum aktívne ingrediencie

Extrakt zo stromovej kôry (Diacetyl Boldin) - najmodernejšie technológie prejasnenie pleti.

Okamžitá podpora presvetlenie a rovnomernosti pleti.

Extrakt z aminokyseliny (Undecylenoyl fenylalanín) - extrakt z fenylalanínu, esenciálne aminokyseliny s výrazným zesvětlujícícm účinkom na pleť. Priame ovplyvnenie produkcie kožného farbiva melanín.

Triglyceridy kyseliny caprylové - znižuje suchosť pokožky prostredníctvom zníženia straty hydratácie. Okrem toho pomáha zlepšiť dodanie vitamínov, pigmentov a ďalších obsiahnutých účinných látok.

Arganový olej - olej s obsahom vitamínu E a mastných kyselín, ktorý pochádza zo stromov pôvodom v Maroku. Zlepšuje vlastnosti pokožky, hydratuje a zmäkčuje pleť. Ideálny produkt pre prirodzenú podporu pleti.

Jojobový olej - jojoba obsahuje vitamíny B a E, minerály (chróm, meď a zinok) vyživujúce a chrániaci pokožku pred voľnými radikálmi zo životného prostredia. Bežne sa používa na liečbu akné, spálené a popraskané kožu.

Výťažok z prasličky - okrem antiaging antioxidačných vlastností a protizápalových účinkov na akné a podráždenú pleť je extrakt z prasličky vďaka antibakteriálnym vlastnostiam vhodný pri výskyte vyrážok, spálenín a drobných odrenín.

Extrakt z vanilky - Vanilkový extrakt obsahuje špecifické antioxidanty, ktoré sú životne dôležité pre blahodarné účinky proti starnutiu. Pomáha spomaliť príznaky starnutia, ako sú jemné linky, vrásky a škvrny.