Oxygenoterapia

Inhalácia vysokokoncentrovaného kyslíka pre lepšiu regeneráciu. Prinášame Vám OXYGENOTERAPIU - kyslíkovú terapiu, pri ktorej sa do tela dostáva kyslík v oveľa vyššej koncentrácií - 95%, čo veľmi prospieva ľudskému organizmu.

Vo vzduchu sa nachádza len cca 21% kyslíka. Doprajte si oddych a relax pri oxygenoterapii, po skončení ktorej sa budete cítiť uvoľnení a plní energie. Aby ste sa cítili lepšie, stačí len tak málo. Raz za týždeň prísť do Royal beauty a dopriať svojmu telu 20 minútovú inhaláciu.

Kyslíková kúra pre celkové ošetrenie pleti - okamžitý liftingový efekt Podstatou ošetrenia je aplikácia vysoko koncentrovaného kyslíka v kombinácii s účinnými sérami priamo na pokožku pomocou vzduchovej "pištole". Kyslíková kúra OXYS je schopná zvýšiť hladinu kyslíka v pokožke, čím stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, výsledkom čoho sa výrazne redukujú jemné vrásky.

Doprajte Vášmu telu aby spoznalo jeho priaznivé účinky. Regeneračná kyslikova kúra napomáha celkovej regenerácií organizmu, spomaľuje proces telesného aj duševného starnutia. Pôsobí priaznivo na psychiku, výrazne znižuje pocit stresu, posilňuje imunitný systém proti infekciám a oslabeniu organizmu, zlepšuje energetický potenciál buniek, znižuje vplyv nepriaznivých podmienok na zdravie.

OxyGenoterapia OxyGenoterapia

Oxyslifting

Aplikácia čistého 95% kyslíka

Kyslíková kúra, v spojení s kozmetickými produktmi je moderné kozmetické ošetrenie tváre, krku a dekoltu. S koncentrovaným kyslíkom sú špeciálne ochranné a ošetrujúce účinné látky vpravované do pokožky, tým ju regenerujú a prepožičajú jej mladistvé vyžarovanie. Kyslíkové ošetrenia sú vhodné pre mužov a ženy každého veku, pre všetky typy pleti a ideálne sú pre zrelú pleť ako aj pre aknózne stavy pleti.

Čo ovplyvňuje kyslíková kozmetika vo Vašej pleti: dobré prekrvenie, aktivuje sa bunkové dýchanie, viac vitality a obranyschopnosti, zlepšená hydratácia, zníženie tvorby vrások, nová pružnosť a elasticita. Efekt ošetrenia je viditeľný už po prvej aplikácii.