Body Wraps SLIM

Najlepšia cesta k zoštíhleniu počas 90 minút! Komplexný prístup k efektívnemu zoštíhleniu.

Komplexné riešenie pre zoštíhlenie, detoxikáciu a proti zavodňovaniu je tu! Vďaka kombinácii všetkých zložiek v procedúre dosiahnete rýchle a efektívne výsledky.

Prečo je metóda Body Wraps SLIM efektívna?

Detoxikácia a znovuobnovenie plnej funkčnosti lymfatického systému je nevyhnutné pre kohokoľvek kto chce schudnúť, zbaviť sa celulitídy a vyrysovať si svoje telo. Body Wraps pomáha rozprúdiť lymfu a vytesniť toxíny z medzibunkového priestoru a podkožia.

  • zoštíhlenie minimálne 5cm hneď po prvom zábale
  • odvod nadbytočnej vody z tela
  • strata tukových zásob
Body Wraps SLIM Body Wraps SLIM

Účinky Body Wraps SLIM

okamžité zoštíhlenie postavy o 5 - 30cm už po prvej kúre

odstránenie nadbytočnej vody z tela

redukcia tukových zásob z tela - pri pravidelnom ošetrení je možné zmenšiť telesné tvary až o jednu konfekčnú veľkosť

pomáha mamičkám vrátiť sa do stavu pred pôrodom

detoxikácia organizmu a zníženie únavy

obsahuje vitamíny a minerály

urýchlením metabolizmu podporuje spaľovanie tukov

lepšie trávenie a pravidelná stolica

DETOXIKÁCIA

Bandáže namočené v špeciálnom roztoku, ktorá je pripravený z profesionálneho produktu Body Wraps, vytiahne z tukových buniek a medzibunkového priestoru tela škodlivé toxíny. Vaše tukové bunky sa vysušujú. Úbytok je hneď po 1. wrape.

KOMPRESNÁ TERAPIA

Profesionálna wraperka Vám pomocou bandáži rozhýbe lyfatický systém. Ten Vám zaistí správnu hladinu vody v tele, dochádza k odstráneniu nadbytočnej vody a odplaveniu toxínov z tela.

POHYB

Cvičením sa naštartuje metabolizmus a celý proces sa tým urýchli.

BODY WRAPS TEA

Ku každému wrapu dostanete ako darček od nás, špeciálny detoxikačný čaj Body Wraps TEA na 7 dňovú kúru.

KONTRAINDIKÁCIE

  • tehotenstvo, kojenie
  • kardiovaskulárne choroby
  • infekčné, akútne vírusové, bakteriálne a onkologické choroby
  • po prekonaní inej vážnej choroby, operácie, a pri hormonálnych poruchách sa prosím poraďte s Vašim lekárom

Body wraps SLIM je metóda, ktorá napomáha k zoštíhleniu postavy, spevneniu pokožky, detoxikácii a odplaveniu nadbytočnej vody z tela. Dosiahnuté výsledky sa môžu u jednotlivých klientiek líšiť. Všetko záleží na danom probléme, rýchlosti metabolizmu a stave lymfatického systému.

Pred procedúrou: Nekrémovať sa, 2 hodiny pred začiatkom nejesť a v deň ošetrenia nešportovať. Odporúčame urobiť si nemastný peeling.

V salóne: Jedna kúra trvá 90 min. Najskôr Vám wrapérka pripraví povzbudzujúci čaj Body Wraps TEA (ten hneď vypijete) a vysvetlí Vám, ako bude postupovať. Následne si Vás premeria a začne procedúru. Neskôr Vám vysvetlí, ako správne dýchať. Bandáže, ktoré budú namočené v kúpeli zo špeciálneho prírodného dermatologicky testovaného produktu Body Wraps SLIM. Bandáže nanesie v smere toku lymfy. Potom budete 15 – 30 min cvičiť a 30 – 45 min ležať. Na záver Vás wrapérka premeria a porovná výsledky. Ako DARČEK ku každej kúre dostanete balenie povzbudzujúceho čaju Body Wraps TEA.

Po procedúre: 24 hod. sa nesprchovať. Vypiť denne 2 – 3 l vody. 3 x denne (pred každým hlavným jedlom) vypiť Body Wraps TEA. Nepiť alkohol a nefajčiť. Dodržať zdravý životný štýl. V rozmedzí 7 – 10 dní odporúčame procedúru zopakovať.