DEPILÁCIA TVÁRE A TELA

Typy ošetrení

1. Odstraňovanie chĺpkov pomocou IPL - trvalé odstraňovanie a redukcia rastu chĺpkov

Epilácia prebieha na základe záblesku Intenzívneho pulzného svetla (IPL), ktoré sa transformuje na teplo, ktoré prechádza cez pokožku a zasahuje vlasový korienok. Zároveň ho tým oslabuje a zastavuje cievky, ktoré vyživujú samotný vlasový korienok a tým dochádza k jeho zničeniu a nasledovnému odumretiu chĺpku. Toto sa deje s chĺpkami vo fáze aktívneho rastu a takýmto spôsobom sa dosahuje čiastočné obmedzenie ich rastu po každom ošetrení. 

Na rozdiel od laseru sa môže IPL ošetriť typ chĺpku, počínajúc čiernym až po blonďavé. Počet ošetrení a čas potrebný na ich vykonanie je individuálny. Konečný efekt závisí od mnohých faktorov ako je napr. Fototyp chĺpka, pokožky, citlivosti kože, prah bolesti, ale tiež celkový zdravotný stav, imunita organizmu a jeho schopnosť regenerácie. Dlhodobé užívanie hormonálnej liečby alebo steroidov môže znížiť alebo oddialiť konečný výsledok. Aby bola metóda účinná, je potrebné aby klient absolvoval dostatočný počet ošetrení v pravidelných intervaloch. Na konci programu sa môžu objaviť jemné chĺpky, tzv. „páperie“, ktoré slúži na ochranu pokožky.

2. Odstraňovanie chĺpkov pomocou voskov

Trápia vás neodbytné chĺpky, ktoré, len čo ich oholíte, hneď zase vyrastú? Odhoďte holiace žiletky a siahnite po dlhodobejšom riešení! Depilácia voskom je rozšírenou a bezpečnou metódou - celá vec spočíva v tom, že chĺpok neoholíte, ale vytrhnete aj s korienkom. Depilácia teplým voskom Vás zbaví chĺpkov aj s korienkami čo prináša dlhodobý účinok. Teplým voskom je možné depilovať pokožku takmer na celom tele. Vaša pokožka potom vydrží hladká tri až štyri týždne. Pravidelná depilácia zároveň znižuje hustotu ochlpenia.

3. Odstraňovanie chĺpkov pomocou epilačnej ihly

Technickým základom prístroja Onetec je nová metóda rádiofrekvenčného spektra (RWS) ktorý sa využíva aj na kozmetické účely. Metóda je založená na vysokofrekvenčných impulzoch prúdu medzi špeciálnym aplikátorom s veľmi malou plochou, ktorý funguje ako aktívna elektróda a pasívnou elektródu s podstatne väčšou plochou sa pritom vytvára špeciálne modulovaný vysokofrekvenčný prietok prúdu. Pomocou prostredníctvom prúdového impulzu na tepelný impulz je možné úspešne ošetriť dané problémové miesto. Na základe špeciálneho účinku rádiofrekvenčného impulzu môžeme individuálne a optímálne odstraňovať chlpky pričom dochádza k minimálnemu namáhaniu pokožky a tkanív.

Technologická novinka Onetec rieši špecifické problémy pokožky, a to s ohromujúcim okamžitým výsledkom. Neestetické kozmetické vady sú ihneď, účinne a bezpečne odstránené. Konečne existuje riešenie pre problémy, ktoré sa až doteraz museli liečiť prostredníctvom agresívnych technológií, často s výraznými vedľajšími účinkami.

V našom salóne depilujeme