Starostlivosť o telo

Masážne lehátko VITALAX je vybavené vyhrievajúcim vankúšom a 6 programami. Každý program je zameraný na inú časť tela. Masíruje 5 partií tela: šija, ramená, chrbát, kríže a lýtka. Čiastočne účinkuje aj proti celulitíde. Doporučená doba masáže je 15 min. Účinok masáže pocítite hneď, ale aby sme docielili dobrý výsledok treba minimálne desať opakovaní, pravidelne každý druhý deň.

PROGRAM:

P1 FITNES - začatím tohoto programu sa duševne naladíte a pocítite veľmi príjemné uvoľnenie Vášho svalstva.

P2 MIX - intenzívne masážne vlny oživujú tkanivá Vášho tela a mysle.

P3 WAVE - citlivo nastavená vlna prechádza Vašim telom . To znamená, že skôr než skončí masáž jednej telesnej zóny, začne masáž nasledujúcej oblasti tela.

P4 SPORT - stále znovu sa vracajúci rytmus Vás učiní harmonicky narovnaným a rýchlo Vás nechá zabudnúť na každodenný stres. Jeden interval sa skladá z rovnako dlhej masáže a pauzy. Masáž prebieha vo všetkých piatich oblastiach tela zároveň.

P5 RELAX - pri stále sa meniacej intenzite masáže nájdete sami seba. Intenzita sa postupne zvyšuje až po krátku prestávku.

P6 AUTOMATIC - tento program si raz nastavíte a ani nemusíte robiť nič iné, je pre Vás vždy plný prekvapení.

Upozornenie: masáž nie je vhodná pre matky, ktoré koja a tehotné ženy, pri akútnych ochoreniach, ktoré si vyžadujú lekársku starostlivosť /možnosť používania, až po konzultácií s lekárom/, pri vážnych ochoraniach srdca a pri menštruácií.

TELOVÉ WELLNESS OŠETRENIA

Horúci "Čokoládový bozk" - 45 minút

 • Kokosový peeling, hrejivé lávové kamene a uvoľňujúca masáž chrbta.
 • Darček čokoládový zábal.

Masáž chrbta "Hrejivé pokušenie" - 30 minút

 • Breussova masáž chrbta s "Hrejivým prekvapením". Peeling, masáž s horúcim olejom vanilky, ruže, levandule alebo pomaranča.
 • Darček olejová horúca sviečka.

HOTrelax - 45 minút

 • Doprajte si wellness zážitok pri masáži chrbta horúcimi lávovými kameňmi a éterického oleja, špeciálna alternatívna masáž rešpektujúca energetické dráhy a meridiány tepla pre psychické i telesné uvoľnenie s peelingom a tonizáciou
 • Darček rašelinový zábal chrbta.

SATIN SHIMMER - Peeling s kryštálikmi soli - 40 minút

 • Je to viac než len exfoliácia. Jedná sa o pokomplexnú starostlivosť o telo spájajúcu celkový peeling, relaxačnú modeláciu a intenzívnu hydratáciu. Po 40 minútach bude Vaša pokožka ako nová.

BODY FIRMING - Spevňujúci telový zábal - 50 minút

 • Morská inšpirácia pre vyvážené telo. Veľmi aktívny zábal pre spevnenie pokožky, pre opätovné napnutie tkanív a pre boj s uvoľnením pokožky.

ESENTIAL SCULPTING CARE - 60 minút

 • Starostlivosť o telo (formovanie brucha, zadku a stehien). Celková účinnosť na zoštíhlenie, takmer o jednu veľkosť menej len za 5 sedení. Intenzívna modelácia zameraná na oblasti brucha, zadku a stehien pre kompletné zoštíhlenie a proti celulitíde, kedy sa dosiahnu výrazné výsledky už po prvom sedení.
 • AKCIA Detoxikačný bahenný zábal chodidiel GRÁTIS.

HANAKASUMI - 60 minút

 • Ošetrujúce a relaxačné ošetrenie pre Vaše telo. Nechajte sa rozmaznávať viac ako hodinku v štýle japonskej kultúry, počas ktorej absolvujete úžasný telový peeling z ryžového púdru kvetu čerešne, japonskú masáž chodidiel, ktorá Vás ponorí do hlbokej relaxácie a čerešničkou na torte je relaxačná masáž tela s liečivým karitovým maslom. Nechajte sa zlákať čarovnou Áziou.

Masáž tela Vitalix - 15 minút

Lymfodrenáž - 50 minút

DEPILÁCIA TELA

Ruky

 • Ruky po lakeť
 • Celé ruky
 • Pazuchy

Intímne partie

 • Malá
 • Veľká
 • Komplet

Hruď

Brucho

Chrbát

Zátylok

Zadok

Kozmetické masážne ošetrenie chrbta s použitím lávových kameňov

Relaxácia pre Vaše telo i myseľ! Doprajte si wellness zážitok pri kozmetickej masáži chrbta pomocou horúcich kameňov a éterického oleja.

Nechajte svoje zmysli hýčkať ukľudňujúcou vôňou levandule, vanilky pačuli a santalového dreva alebo povzbudzujúcou vôňou pomaranča, limetky a grapefruitu.

Bonus rašelinový zábal ZDARMA

Doba ošetrenia : 45 min.

masážne ošetrenie chrbta masážne ošetrenie chrbta

Breussova masáž chrbta s "Hrejivým prekvapením"

Breussova masáž je energetická masáž zameraná na výživu platničiek v kombinácií s horúcou masážnou sviečkou dokonale uvoľní Vaše telo, hydratuje Vašu pokožku a zbaví Vás napätia či stresu.

Peeling a masáž chrbta s horúcim olejom vanilky, ruže, levandule alebo pomaranča,

ktorú Vám dáme ako darček domov.

Táto masáž regeneruje medzistavcové platničky, čím rieši široké spektrum zdravotných ťažkostí a mimo iné, vedie k odbúravaniu hlboko uložených psychických problémov.

Dĺžka ošetrenia: 30 min.

Breussova masáž chrbta Breussova masáž chrbta

MASÁŽ BYLINNÝMI MEŠCAMI

Doprajte si aj vy tento nezabudnuteľný zážitok... Kombinácia profesionálnej masáže s použitím masážnych mešcov s obsahom korenín a bylín zaručia celkovú pohodu, exotickú vôňu bylinných mešcov.

Pri tejto masáži sa zvyšuje telesná energia, prekrvenie, vyživovanie pokožky. Kyseliny a jedy sú pôsobením rastlinných účinných látok a vďaka zásaditej teplej rastlinnej šťave vylúčené do pokožky. Súčasne sa uvoľňujú liečivé látky, ktoré sa nachádzajú v bylinnom mešci. Vnútorne napätie, revitalizujú celé telo a dopĺňajú energiu. Mešce ponorené v horúcom olej vytvoria nezabudnuteľný zážitok. Pri masáži si oddýchnete, načerpáte novú energiu a odídete s dobrým pocitom uvoľnenia a odľahčenia.

MASÁŽ BYLINNÝMI MEŠCAMI MASÁŽ BYLINNÝMI MEŠCAMI