TRIPOLLÁRNA RÁDIOFREKFENCIA

Tripollárna rádiofrekfencia je bezpečná, účinná a nechirurgická metóda vedúca k odbúraniu tukov z tukových buniek a omladeniu pokožky, vhodné pre ženy aj mužov, ktorý si prajú odstrániť nadbytočné tukové tkanivo bez chirurgického zákroku. Najmodernejší lekársky rádiofrekfenčný prístroj využíva technológiu Tripollar  ,,pomocou ktorej dokážeme ošetriť ľubovoľnú partiu tela, najčastejšie oblasť tváre, brady, rúk, bokov, stehien a brucha. Zákrok je ambulantný, neinvazívny, bezpečný a úplne bezbolestný - neinvazívna ,,liposukcia,,.

Princíp ošetrenia

Náš salón Vám ponúka jedinečnú možnosť zbaviť sa neestetických tukových vankušíkov, celulitídy a ochabnutej pleti jedinečnou výkonnou radiofrekvenčnou metódou kombinovanou s maskou alebo chemickým peelingom viacerých druhov. TriPollar™ stimuluje fibroblasty a vyvolává tvorbu nového kolagénu. Ten zaisťuje dlhodobé zlepšenie kožnej štruktúry, dodáva jej jasnejší a mladistvejší vzhľad a pocit. Prístroj Apollo pracuje na princípe premeny elektrickej energie na rádiofrekvenčné vlny.

 • Lifting, tvarovanie a vyhladenie kože pomocou odbúrania tuku: Zväčšené tukové bunky spôsobujú ochabnutosť a nerovnosti kože
 • Vylučovanie tuku, TriPollar™ vedie RF-energiu do vrchných a podkožných vrstiev kože a spôsobuje selektívne zahrievanie tukových buniek a kolagénových vlákien. Zvýšené teplo stimuluje metabolizmus a následne dochádza k vylučovaniu tuku.
 • Lokálne odbúranie tuku a napnutie kolagénových vlákien, spôsobí redukciu objemu ošetrovaných partií a zlepšeniu štruktúry kože.

Účinky ošetrenia

 • odstraňovanie dvojitej brady
 • vyhladzovanie vrások
 • modelovanie tváre, jemných záhybov a vrások
 • redukcia obvodu častí tela
 • redukcia strií
 • zoštíhlenie
 • spevnenie pokožky
 • lokálne odstránenie tukov
 • redukcia celulitídy
 • zlepšenie textúry pokožky dekoltu a rúk
 • lepšie prekrvenie a lymfatický tok
TRIPOLLÁRNA RÁDIOFREKFENCIA TRIPOLLÁRNA RÁDIOFREKFENCIA

Priebeh ošetrenia

 1. Touto metódou sa aktivuje metabolizmus v tukovej väzivovej vrstve, tukové bunky sa nenafukujú a nezadržujú vodu (celulitída) - prerušujú sa väzivové spoje a redistribujú sa tekutiny. Ošetrenie je trvalé, uvoľnené tuky z tukových buniek sú postupne odbúrané a zlikvidované lymfatickým systémom uvoľnené sa vyplavia von z tela. Zároveň sa v hĺbke stimuluje existujúci kolagén a podporuje jeho novotvorba.
 2. Po ošetrení sa môžete zapojiť do bežných pracovných činnosti, nezostávajú žiadne následky. Prvé výsledky na tvári sú viditeľné už po1 až 2 sedeniach, na tele po 1 až 4 sedeniach, záleží od typu a stavu pokožky. Ošetrenie sa odporúča opakovať v týždňových až dvojtýždňových intervaloch.
 3. Už po prvom ošetrení je koža vyhladenejšia a pevnejšia.

Ako funguje ošetrenie?

 1. Kožné vlákna – kolagén a elastín sú vytvárané fibroblastami. Hneď ako ich zahrejeme, stiahnu sa a koža sa pomocou ich kontrakcie vypne a vyhladí. Zároveň sa zrýchli metabolizmus fibroblastov, ktoré následne tvoria viac kolagénu. Výsledkom je pevnejšia koža s mladistvým vzhľadom.
 2. Úbytok kolagénových vlákien a znížená aktivita fibroblastov spôsobujú u stárnucej koži jemné záhyby a vrásky.
 3. TriPollar™ spôsobuje selektívne zahriatie kolagénových vlákien. Od určitej teploty dochádza k ich okamžitej kontrakcii.

Vyformujeme Vaše telo do plaviek! Tvarovanie tela pomocou technológie TriPollar™

RF-energia TriPollar™ zahrieva tukové bunky, zrýchľuje metabolizmus a zmenšuje tak ich objem. Zvýšená teplota stimuluje vylučovanie tuku z tukových buniek a ten sa následne odvádza krvným a lymfatickým obehom. Nastáva tak očakávaný efekt zníženia tukových zásob, zmenšenie objemu a vyhladenie celulitídy.

Výsledky ošetrenia

Tripollárna rádiofrekfencia Tripollárna rádiofrekfencia