Tripollárna Rádiofrekvencia

Bezpečná, účinná a nechirurgická metóda vedúca k odbúraniu tukov z tukových buniek a omladeniu pokožky, vhodné pre ženy aj mužov, ktorý si prajú odstrániť nadbytočné tukové tkanivo bez chirurgického zákroku. Môžeme ošetriť ľubovoľnú partiu tela, najčastejšie oblasť tváre, brady, rúk, bokov, stehien a brucha.

Náš salón Vám ponúka jedinečnú možnosť zbaviť sa neestetických tukových vankušíkov, celulitídy a ochabnutej pleti jedinečnou výkonnou radiofrekvenčnou metódou kombinovanou s maskou alebo chemickým peelingom viacerých druhov. Prístroj Apollo pracuje na princípe premeny elektrickej energie na rádiofrekvenčné vlny.

Zákrok je ambulantný, neinvazívny, bezpečný a úplne bezbolestný.

  1. Lifting, tvarovanie a vyhladenie kože pomocou odbúrania tuku: Zväčšené tukové bunky spôsobujú ochabnutosť a nerovnosti kože
  2. TriPollar™ vedie RF-energiu do vrchných a podkožných vrstiev kože a spôsobuje selektívne zahrievanie tukových buniek a kolagénových vlákien. Zvýšené teplo stimuluje metabolizmus a následne dochádza k vylučovaniu tuku.
  3. Lokálne odbúranie tuku a napnutie kolagénových vlákien spôsobí redukciu objemu ošetrovaných partií a zlepšeniu štruktúry kože.

Neinvazívna "Liposukcia"

Touto metódou sa aktivuje metabolizmus v tukovej väzivovej vrstve, tukové bunky sa nenafukujú a nezadržujú vodu (celulitída) - prerušujú sa väzivové spoje a redistribujú sa tekutiny. Ošetrenie je trvalé, uvoľnené tuky z tukových buniek sú postupne odbúrané a zlikvidované lymfatickým systémom uvoľnené sa vyplavia von z tela. Zároveň sa v hĺbke stimuluje existujúci kolagén a podporuje jeho novotvorba.

Po ošetrení sa môžete zapojiť do bežných pracovných činnosti, nezostávajú žiadne následky. Prvé výsledky na tvári sú viditeľné už po1 až 2 sedeniach, na tele po 1 až 4 sedeniach, záleží od typu a stavu pokožky. Ošetrenie sa odporúča opakovať v týždňových až dvojtýždňových intervaloch.

  • Už po prvom ošetrení je koža vyhladenejšia a pevnejšia.
  • TriPollar™ stimuluje fibroblasty a vyvolává tvorbu nového kolagénu. Ten zaisťuje dlhodobé zlepšenie kožnej štruktúry, dodáva jej jasnejší a mladistvejší vzhľad a pocit.

Vypnutie tvárových kontúr pomocou technológie TriPollar™

  1. Kožné vlákna – kolagén a elastín sú vytvárané fibroblastami. Hneď ako ich zahrejeme, stiahnu sa a koža sa pomocou ich kontrakcie vypne a vyhladí. Zároveň sa zrýchli metabolizmus fibroblastov, ktoré následne tvoria viac kolagénu. Výsledkom je pevnejšia koža s mladistvým vzhľadom.
  2. Úbytok kolagénových vlákien a znížená aktivita fibroblastov spôsobujú u stárnucej koži jemné záhyby a vrásky.
  3. TriPollar™ spôsobuje selektívne zahriatie kolagénových vlákien. Od určitej teploty dochádza k ich okamžitej kontrakcii.

Vyformujeme Vaše telo do plaviek! Tvarovanie tela pomocou technológie TriPollar™

RF-energia TriPollar™ zahrieva tukové bunky, zrýchľuje metabolizmus a zmenšuje tak ich objem. Zvýšená teplota stimuluje vylučovanie tuku z tukových buniek a ten sa následne odvádza krvným a lymfatickým obehom. Nastáva tak očakávaný efekt zníženia tukových zásob, zmenšenie objemu a vyhladenie celulitídy.