DUOFIT BALANCE

DUOFIT BALANCE sú tri starostlivo vybrané doplnky stravy, ktoré je možné užívať komplementárne, navzájom sa dopĺňajú. Aktívne zložky obsiahnuté v produktoch podporujú kontrolu telesnej hmotnosti 1-3 , prispievajú k úbytku tukového tkaniva 2,3 a znižujú pocit hladu 2 . Vďaka aplikačnej schéme je zabezpečený komfort používania - prispôsobený okrem iného: pre ľudí pracujúcich mimo domova a aktívnych ľudí a umožňujúci plnohodnotné využitie súpravy každý deň. Odporúčaná doba suplementácie je minimálne 3 mesiace. Postarajte sa o seba komplexne – vyberte si DUOFIT BALANCE!

Staň sa Preferovaným zákazníkom DUOLIFE a získaj okamžitú a trvalú zľavu 15% bez  viazanosti a nakupovania pravidelne  pri minimálnom nákupe už od 2 produktov.

Staň sa Club Member zákazníkom a získaj zľavu 15% pri prvom 250 bodovom nákupe s možnosťou získať 30% + ďalšie výhody už od druhého nákupu na trvalo. 

Využi možnosť získať darček už pri prvom 500 bodovom nákupe fľašu napr. Chlorofilu iba za 1,25€ podľa aktuálnej ponuky.

Pri prvých 3 mesačných,pravidelných (za sebou )500 bodových nákupoch možnosť získať odmeny iba za 1,25€ fľašky DEŇ a NOC  v hodnote 134,30€


DUOFIT BALANCE DUOFIT BALANCE