Volám sa Zuzana Medeková a som kozmetička, majiteľka úspešného salónu Royal Beauty . Takiež školiteľka, mentorka Royal beauty School by Zuzana Medeková a Akreditovaná lektorka Ministerstva školstva.

Mojim snom od malého dievčatka bolo ľudom pomáhať a snívala som o práci zdravotnej sestričky. Moje životné cesty ma však priviedli na dráhu kozmetičky. Veľa som o tejto profesii ako "puberťáčka " v tej dobe nevedela, ale už vtedy bolo mojim  cieľom ľuďom pomáhať, a v práci kozmetičky som sa našla.

Po skončení strednej školy v r.1998 som mala veľký sen, byť dobrou, šikovnou a úspešnou kozmetičkou, ktorú budú ľudia mať radi, budú ju vyhľadávať pre svoj profesionálny a ľudský prístup a mať svoj vlastný salónik.

A podarilo sa v r. 2000 som založila Kozmetický salón Zuzka, ktorý si získal srdcia mojich dodnes verných zákazničiek.

Ako roky plynuli, snažila som sa získavať nové vedomosti a to nie len na Slovensku ale aj v zahraničí (Taliansko, Nemecko, Španielsko). Mojou snahou bolo  vyriešiť mojim klientkám čo najširšie spektrum problémov, ktoré ich trápili.

V salóne pribúdali v ponuke nové ošetrenia a najmodernejšie špičkové prístroje.

A tu sa zrodil v mojej hlave nápad vybudovať špičkový salón , kde sa budem venovať svojim klientkám individuálne a komplexne , proste priestor kde sa budú mať možnosť cítiť ako kráľovné a tak v r.2010 vznikol ROYAL BEAUTY  wellness & beauty salón by Zuzana Medeková o rozlohe cca 150 m2 , ktorý pátri ako jeden z mála v širokom okolí medzi najmodernejšie vybavený kozmetický salón so širokou ponukou služieb na profesionálnej úrovni.

O absolvovanie praxe u mňa bol veľký záujem a rukami mi prešlo viacero študentiek v mojom salóne. Počas 23 rokov mojej praxe som pomohla viacerým kozmetičkám, ktoré prešli mojimi rukami a mali možnosť čerpať z mojich vedomostí a vďaka tomu nabrali odhodlanie otvorili si vlastný salón .

A to ma viedlo v r.2021 k rozhodnutiu, že rokmi nazbierané skúsenosti z rôznych školení no najmä z praxe by som rada odovzdávala ďalej viacerým začínajúcim kozmetičkám. Taktiež kozmetičkám , ktoré sa chcú posúvať neustále vpred.
 
Oficiálne som sa stala Akreditovanou lektorkou Ministerstva školstva , čo potvrdzuje aj moje č. akreditácie: 3739/2021/106/1

A veľmi sa teším , že v r. 2022 uzrela svetlo sveta aj moja Royal Beauty School by Zuzana Medeková a úspešne som odštartovala moje prvé kurzy, školenia a mentoring pre kozmetičky.

Moja vízia

,,Odovzdať moje rokmi získané skúsenosti a pomôcť čo najväčšiemu počtu začínajúcich kozmetičiek na ich ceste stať sa tou najlepšou kozmetičkou. Vyvarovať sa chýb , ktoré som na svojej ceste robila ja. Ako si budovať vlastné meno, úspešný salón, mať spokojné zákazníčky a ukazovať im správnu cestu v ich podnikaní aby dosiahli úspech a mali radosť zo svojej práce. A najmä, aby popri tom nezabúdali na seba."

Čomu sa venujem

KOZMETICKY SALÓN

KURZY A ŠKOLENIA PRE KOZMETIČKY

MENTORING PRE ZAČÍNAJÚCE KOZMETIČKY

KOUČING PRE KOZMETIČKY

PORADENSTVO PRE KLIENTKY

PREPOJENÉ RIEŠENIA V OBLASTI VNÚTORNEJ VÝŽIVY A VONKAJŠEJ KRÁSY

Zuzana Medeková Zuzana Medeková

Zaregistruj sa

Ak potrebuješ poradiť v oblasti kozmetiky , alebo si kozmetička a zaujímaš sa o niektorý z kurzov, pre viac info sa zaregistruj na bezplatnú 15 min. konzultáciu so mnou.

Vo formulári nižšie si vyber o aký kurz máš záujem: