TVÁROVÉ LPG LIPOMASSAGE ENDERMOLOGIE

LPG ENDERMOLOGIE je neinvazívne tvárové ošetrenie, pri ktorom sa stimulujú podkožné tkanivo, tvorba kolegénu a elastínu. Po ošetrení vyzerá pleť mladšie a oddýchnutejšie. Ošetrenie je vhodné na spevnenie pokožky, lymfodrenáž alebo detox pleti.

Endermologie® Face je špeciálne vyvinutá technológia na to, aby zabránila a spomalila proces starnutia pleti v oblasti tváre, krku a dekoltu. Toto jedinečné pleťové cvičenie stimuluje kolagénové a elastínové vlákna v spojivovom tkanive, prirodzene obnovuje pevnosť a zanecháva Vašu pleť hladkú a bez vrások.

Príjemná a relaxačná Endermologie® Face je mimoriadne účinná. Obnovuje tkanivá v bunkovej úrovni, optimalizuje produkciu elastínu a kolagénu na vyplnenie línií a zjemnenie vrások. Zároveň je dokonalou starostlivosťou na očné okolie a to na vačky pod očami a pre unavené, opuchnuté oči. Navracia pleti pevnosť, odstraňuje dvojitý podbradok a zanecháva Vašu pleť dlhodobo žiarivú a jasnú.

Ošetrenie LPG face

Hladké vrásky

Pokožka začína ochabovať a strácať svoju hustotu, vytvárajú sa vrásky a ryhy, najmä na tvári, krku, dekolte a rukách. Vznik vrások môžu urýchliť aj iné vonkajšie faktory, ako je slnko, stres, tabak či dokonca znečistenie.

Vyjasnite pleť

Stres, znečistenie, nedostatok spánku a fajčenie sú tiež faktory, ktoré stmavujú pokožku: žilová a lymfatická mikrocirkulácia sa spomaľuje a hromadia sa toxíny. Pleť potom stráca jas a pleť sa stáva matnou.

Spevnite pokožku

Pokožka stráca pevnosť a tonicitu, nosoústne ryhy (ryhy smiechu) sa prehlbujú a očné viečka ochabujú. Pokožka sa postupne rozťahuje, čo vedie k celkovému ochabnutiu tváre

Znížte dvojitú bradu

Dvojitá brada nie je esteticky príjemná a postihuje mužov aj ženy všetkých vekových kategórií: deformuje črty vašej tváre a robí vašu tvár ťažšou. Vo všeobecnosti je spôsobená nahromadením tukových hmôt, ale môže vzniknúť aj ako vedľajší účinok ochabnutej kože v dôsledku zníženej syntézy prirodzených kolagénových a elastínových vlákien.

Pohoda

Objavte exkluzívne ošetrenie, ktoré ponúka bezkonkurenčnú účinnosť a relaxáciu

TVÁROVÉ LPG LIPOMASSAGE ENDERMOLOGIE TVÁROVÉ LPG LIPOMASSAGE ENDERMOLOGIE

Účinky ošetrenia

  • zvýraznenie a spevnenie kontúr tváre
  • redukcia dvojitej brady
  • redukcia vačkov pod očami
  • vyhladenie jemných vrások
  • rozjasnenie pleti
  • anti-stresová masáž

Pre koho je ošetrenie vhodné?

  • pre klientov, ktorých primárnym cieľom je zdravá a pevná pokožka tváre, krku a dekoltu
  • pre všetkých, ktorí majú záujem o neinvazívne riešenie problémových častí tváre (napr. dvojitá brada, vačky pod očami, kontúry sánky)
  • pre tých, ktorí radi skombinujú relaxačné ošetrenie s efektívnym ošetrením pleti, zvýraznenie a spevnenie kontúr tváre, redukcia vačkov pod očami, redukcia dvojitej brady

Výsledky ušetrenia

LPG face LPG face
Chcem si zajednať termín