DUOLIFE BODY CARE SET

DUOLIFE BODY CARE SET pozostáva zo štyroch starostlivo vybraných telových kozmetických prípravkov, ktoré spolu poskytujú harmonickú starostlivosť. Sada je určená pre ľudí, ktorí potrebujú intenzívnu starostlivosť o telo - vrátane starostlivosti proti starnutiu. Kozmetika, ktorá je súčasťou sady, vám pomôže udržať si krásnu, mladú a pevnú pokožku celého tela, minimalizovať prejavy starnutia a pri doplnkovom používaní dosiahne ešte lepšie výsledky starostlivosti. Prezentovaný rituál je „domáce SPA“, ktoré podporuje relaxáciu, poskytuje vám čas pre seba, umožňuje vám relaxovať a navodzuje dobrú náladu bez opustenia domova. Vaša pokožka je vašou vizitkou, preto sa oplatí venovať jej komplexnej starostlivosti – vyberte si DUOLIFE BODY CARE SET!

Staň sa Preferovaným zákazníkom DUOLIFE a získaj okamžitú a trvalú zľavu 15% bez  viazanosti a nakupovania pravidelne  pri minimálnom nákupe už od 2 produktov.

Staň sa Club Member zákazníkom a získaj zľavu 15% pri prvom 250 bodovom nákupe s možnosťou získať 30% + ďalšie výhody už od druhého nákupu na trvalo. 

Využi možnosť získať darček už pri prvom 500 bodovom nákupe fľašu napr. Chlorofilu iba za 1,25€ podľa aktuálnej ponuky.

Pri prvých 3 mesačných,pravidelných (za sebou )500 bodových nákupoch možnosť získať odmeny iba za 1,25€ fľašky DEŇ a NOC  v hodnote 134,30€


DUOLIFE FACE CARE SET DUOLIFE FACE CARE SET