DUOFIT 10

DUOFIT 10 je päť starostlivo vybraných doplnkov stravy, ktoré je možné užívať komplementárne. Aktívne zložky obsiahnuté v produktoch podporujú kontrolu hmotnosti 1-3 , prispievajú k úbytku tukového tkaniva 2,3 a znižujú pocit hladu 2 , podporujú črevné funkcie a čistia telo od toxínov a ťažkých kovov 4 a tiež prispievajú k správnemu fungovaniu pečene 5,6 . Zostava je zostavená tak, aby bola prvým krokom k podpore tvorby a budovania zdravých stravovacích návykov a snahy o optimálnu formu a kondíciu tela. Vďaka aplikačnej schéme je zabezpečený komfort používania - prispôsobený okrem iného: pre ľudí pracujúcich mimo domova a aktívnych ľudí a umožňujúci plnohodnotné využitie súpravy každý deň. Postarajte sa o seba komplexne – vyberte si DUOFIT 10!

Staň sa Preferovaným zákazníkom DUOLIFE a získaj okamžitú a trvalú zľavu 15% bez  viazanosti a nakupovania pravidelne  pri minimálnom nákupe už od 2 produktov.

Staň sa Club Member zákazníkom a získaj zľavu 15% pri prvom 250 bodovom nákupe s možnosťou získať 30% + ďalšie výhody už od druhého nákupu na trvalo. 

Využi možnosť získať darček už pri prvom 500 bodovom nákupe fľašu napr. Chlorofilu iba za 1,25€ podľa aktuálnej ponuky.

Pri prvých 3 mesačných,pravidelných (za sebou )500 bodových nákupoch možnosť získať odmeny iba za 1,25€ fľašky DEŇ a NOC  v hodnote 134,30€


Duofit 10 Duofit 10